Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Демонтажні роботи – один з початкових етапів ремонту квартир

Основою будь-якого якісного ремонту є грамотно проведені демонтажні роботи. Вони передбачають повну ліквідацію, розбір, а в деяких випадках – знесення всієї споруди або певних її частин. Виконувати демонтажні роботи у квартирі необхідно в ситуаціях, коли використовувати окремі частини приміщення або реконструювати їх вже неможливо. Без якісно проведеного демонтажу виконати будь-які інші маніпуляції просто не вийде, особливо якщо власники оселі вирішили влаштувати перепланування житлового простору.

Перед початком ремонту у квартирі скористайтеся послугами фахівців із “Пан Ремонт”. Досвідчені майстри приїдуть на об’єкт і проведуть оцінку майбутніх демонтажних робіт. Вони швидко та якісно розберуть старі перекриття, стіни, оздоблення, покриття, а також вивезуть все будівельне сміття перед початком наступного етапу модернізації вашого житла.

Демонтажні роботи в квартирі - Одеса

Після виїзду для оцінки фахівець озвучить вам орієнтовну ціну демонтажу. Підсумкова вартість буде вказана в кошторисі, який після попередньої оцінки складуть майстри компанії. У цьому документі будуть вказані всі операції, які проведуть фахівці, а також матеріали та обладнання, необхідні для старту модернізації. Перед остаточним затвердженням суми ви зможете відмовитися від певних видів послуг, попередньо порадившись з фахівцями, адже порушувати технологію монтажу не рекомендується.

Послідовність проведення демонтажних робіт у квартирі

На першому етапі працівники компанії “Пан Ремонт” здійснять підготовку житла до подальших маніпуляцій. На об’єкт будуть доставлені матеріали й необхідний інвентар. Нерідко, при проведенні комплексу заходів з демонтажу на вулиці додатково необхідно встановлювати спеціальні огорожі або секційні труби, призначені для спуску будівельного сміття в контейнер.

Якщо в оселі планується капітальний ремонт, демонтажні роботи у квартирі дозволять полегшити задачу ремонтникам. Сама процедура проводиться в кілька етапів:

  • демонтування стін. Складний процес, який вимагає від робітників спеціальних знань і навичок, особливо при знесенні опорних стін. Процедура повинні виконуватися з чітким дотриманням встановлених вимог, щоб не пошкодити нижні або верхні ділянки споруди;
  • розбирання плитки. Якщо надалі вона буде використовуватися повторно, то потрібно провести обробку по швах із використанням ручних інструментів. В інших випадках можна застосовувати більш потужне обладнання;
  • зняття стяжки. Щоб зняти цементно-піщаний розчин, необхідно докласти значних зусиль без використання відбійників. Для цих цілей фахівці зазвичай використовують прокладку борозен алмазним диском шліфувальної установки, з подальшим сколом опуклих ділянок вручну;
  • демонтаж паркету. Зазвичай паркет з особливо цінних порід деревини можна реставрувати, тому знімати його необхідно дуже обережно. Демонтаж паркету може зайняти більше часу, ніж зняття інших підлогових покриттів.

Якісний ремонт квартир в Одесі “під ключ”

Комплексний і якісний ремонт квартир в Одесі – це трудомісткий і складний процес, який краще довірити справжнім професіоналам. Фахівці з “Пан Ремонт” гарантують, що після завершення проведених операцій приміщення буде оформлене повністю за вашими смаками та вподобаннями. При виконанні комплексного ремонту швидко та “під ключ” необхідно брати до уваги кожну деталь, адже тільки грамотний підхід допоможе вирішити найскладніші завдання й реалізувати будь-який ваш задум.

На етапі демонтажу будуть формуватися дверні прорізи, балконні блоки й вікна, а також зноситися стіни та міжкімнатні перегородки. Термін виконання робіт індивідуальний, але зазвичай замовлення виконується протягом 14 днів. Фахівці гарантують, що у квартирі не залишиться не тільки старих перегородок, покриттів і матеріалів, а й будівельного сміття.

С Пан ремонтом ты всегда лидер!
Дизайн квартири у світлих тонах: переваги вибору