Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Дизайн і ремонт 3-кімнатної квартири: основні поради і правила

Коли мова йде про професійний ремонт трикімнатної квартири в Одесі, то велика площа – це відмінна можливість реалізувати оригінальні дизайни під будь-які бажання замовника. Єдине обмеження тут полягає в тому, що стилі інтер’єру у всіх приміщеннях повинні гармоніювати один з одним. Ідеальний варіант – єдиний стиль дизайну інтер’єру.

Однак тут є і свої нюанси. Зокрема, ми нерідко стикаємося зі скаргами на невдалі планування житла. У цих випадках спроектувати ремонт квартир в Одесі здатний тільки досвідчений і талановитий дизайнер. Саме такий фахівець працює в нашому штаті. І природно, постає запитання ціни ремонтних робіт.

ремонт 3-кімнатної квартири в Одесі

Скільки може коштувати дизайнерський ремонт трикімнатної квартири?

Однозначної відповіді тут немає, оскільки розрахунок вартості йде з урахуванням багатьох факторів. Має значення, якого класу планується ремонт 3-кімнатної квартири в Одесі (економ, середній або елітний варіант), в якій будівлі (новобуд, вторинне житло), яка складність виконання інтер’єру та інші.

Якщо розглядати питання більш детально, то бюджет на ремонтні роботи також складається з таких чинників, як:

  • висота стелі;
  • площа житла (кімнат, кухні, санвузла, коридору);
  • типу ремонту (капітальний, косметичний);
  • обсяг структурних і оздоблювальних робіт;
  • обраних будівельних матеріалів;
  • складність дизайну, трудовитрати.

Більш точно розрахувати витрати на дизайнерський ремонт квартир в Одесі вам допоможе менеджер нашої компанії. Для цього від вас буде потрібно технічні дані житла, а також своє бачення того, яким воно повинно стати по закінченню.

ремонт 3-кімнатної квартири

Якщо брати в середньому, то ремонт квартир в Одесі від компанії «Пан Ремонт» – це близько 120-130 $ за квадратний метр робіт під ключ за дизайнерський ремонт, а також 100-120 $ за традиційний.

Порівняння з двокімнатною квартирою

Головний нюанс ціноутворення квартирних ремонтів полягає в тому, що чим більше в житло кімнат, тим нижче буде ціна в перерахунку на квадратний метр. Це пов’язано з тим, що значна частина витрат йде на облаштування кухні, санвузла та балкона при його наявності. Тобто, при інших рівних умовах ремонт двокімнатної квартири в Одесі буде коштувати приблизно на 20 $ за квадрат дорожче порівняно з трёшкой.

З чого почати планувати ремонт трикімнатної квартири в Одесі?

Перед початком робіт варто пам’ятати про те, що головна їх мета – зробити місце проживання однаково затишним, естетичним і практичним. При цьому бажано, щоб всі кімнати були виконані в єдиному стилі інтер’єру, або ж в поєднуються один з одним стилях.

Дизайн 3-кімнатної квартири коштує планувати з урахуванням потреб людей, які в ній проживають, в тому числі способу їх життя. З урахуванням цього житлоплощу ділиться на зони: спальну, робочу, зону для відпочинку і так далі. Одна кімната може поєднувати в собі дві-три функціональні зони, якщо в цьому є така необхідність.

Дизайн 3-кімнатної квартири

Довірте роботу зі складання дизайну фахівця нашої компанії. З урахуванням ваших уподобань, смаків, інтересів і потреб він запропонує оптимальний стиль інтер’єру, а також варіанти ремонту 3-кімнатної квартири разом з плануванням, наповненням меблями і технікою.

Деталі при плануванні дизайну трикімнатної квартири

Те, наскільки буде спланований інтер’єр і обстановка, важливо при оновленні житла. Особливо, коли мова йде про облаштування трьох кімнат. Ми рекомендуємо дотримуватися наступних принципів:

  • особисті зони краще розміщати в далеких від входу кімнатах. Під вітальню, якщо вона планується, варто виділити ближнє приміщення;
  • цікавим і виправданим рішенням буде поєднати вітальню з кухнею. Так ви розширите корисну площу і зможете більш ефективно її облаштувати;
  • планування не повинна бути захаращений меблями. Оптимальний варіант – вибирати функціональні предмети меблів (шафа-купе, ліжко з ящиками і підйомним механізмом), з якими залишиться досить вільного місця. Від усього зайвого варто позбутися;
  • інтер’єр повинен підлаштовуватися під приміщення, а не навпаки. Таким чином ви максимально використовуєте його сильні сторони і зведете нанівець вади.

Щоб отримати більше інформації та отримати відповіді на свої питання, ви можете проконсультуватися у наших фахівців, адже ремонт квартир – це головний напрямок діяльності компанії «Пан Ремонт».

FAQ

Фіксуєте ви вартість ремонту?
Так, вартість наших послуг фіксується під час підписання договору і не може бути змінена за нашою ініціативою. Тому всі деталі замовлення обумовлюються заздалегідь і закріплюються в договорі.

Скільки часу триває ремонт?
Коли мова йде про ремонт 3-кімнатної квартири в Одесі, то його тривалість складає в середньому 3-6 місяців. Вона залежить від складності проекту і переліку робіт, які потрібно буде виконати. На цей час бажано не використовувати її для житла.

Чи потрібно замовити окремий дизайн-проект і закуповувати свої будматеріали?
Ви можете замовити у нас ремонт зі своїм дизайн-проектом, якщо він відповідає всім нормативним вимогам, і закупити будівельні матеріали. Однак ми рекомендуємо скористатися послугами нашого дизайнера, а також довірити закупівлю матеріалів нам. «Пан Ремонт» співпрацює з надійними постачальниками і пропонує закупівлю будматеріалів за вигідними цінами.

В якому стилі краще замовити оновлення житла?
Ми працюємо з усіма стилями інтер’єру, включаючи класичні, сучасні і хай-тек. Все залежить виключно від ваших побажань і переваг.

Від чого залежить вартість ремонту двокімнатної квартири
Спальня у стилі лофт: сучасні ідеї дизайну й ремонту квартири