Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Дизайн інтер’єру квартири за допомогою ІКЕА

Сучасний професійний ремонт дозволяє створити затишне, практичне і естетичне житло. І ми давно звикли, що такий результат можливий лише при великих витратах. Однак з цього правила є приємний виняток – дизайн інтер’єру ІКЕА. Голландська компанія змогла довести, що стиль і вишуканість можуть бути доступними.

Дизайн інтер'єру квартири за допомогою ІКЕА

Дизайн інтер’єру квартири в стилі ІКЕА – економно і без втрати якості

Продукція IKEA виконується в скандинавському стилі, а тому її ключовими якостями є стилістика, функціональність і практичність. Відповідно і дизайн з її використанням отримує чимало цінних переваг, в тому числі:

  • екологічність і нешкідливість для здоров’я;
  • бездоганна якість виконання;
  • дизайн, що відповідає світовим тенденціям;
  • поєднання естетики, практичності і функціональності;
  • доступна цінова політика.

Головне тут – професійний дизайнер, який зможе грамотно розпорядитись наявними можливостями і розробить дизайн-проект, відповідний вашим потребам і смаковим вподобанням.

Як створити дизайн інтер'єру квартири в стилі ІКЕА

Цікаве спостереження – що стосується меблів IKEA, то до неї в нашій країні неоднозначне ставлення. Її вважають товаром широкого вжитку з посередньою якістю. Насправді це не так, і у меблів є маса переваг:

  • широкий асортимент предметів інтер’єру під будь-які бюджетні можливості;
  • довговічність – меблі розраховані на багаторічну експлуатацію без втрати свого первісного вигляду і призначених для користувача властивостей;
  • функціональність – дизайнери виробника, розробляючи меблеві комплекти, опрацьовують всі деталі, щоб домогтися максимальної віддачі;
  • комфортабельність – крісла та дивани від виробника славляться своїми конструкціями, які розраховані на ваш максимальний відпочинок і комфорт.

Таким чином, ваші вигоди від рішення на користь продукції шведської компанії цілком очевидні, і справа залишається за малим – реалізацією задумки.

Як створити дизайн інтер’єру квартири в стилі ІКЕА для всієї квартири?

Є кілька способів, які приведуть вас до бажаного результату. Найпростіший з них – використовувати готовий дизайн інтер’єру ІКЕА. Благо виробник дає таку можливість. На його офіційному сайті є багато варіантів оформлення квартир з різною кількістю кімнат, типами планування і навіть стильовими акцентами.

Можна створити дизайн інтер’єру квартири і самостійно. Хто може знати краще, що вам підійде, що не ви самі? Каталоги IKEA величезні, і в них можна знайти будь-які меблі та аксесуари. Найскладніше – грамотно скомпонувати все між собою так, щоб в результаті вийшла завершена, цілісна обстановка, в якій вам буде комфортно жити. Однак без досвіду і дизайнерських здібностей домогтися бажаного результату буде важкувато.

Третій спосіб найцікавіший, адже він дозволить вам отримати бажане при мінімальних витратах часу і зусиль. Ви можете замовити дизайн та ремонт квартири в Одесі під ключ в спеціалізованій компанії. Досвідчені дизайнери на основі ваших особистих переваг і можливостей меблевого гіганта IKEA розробляють збалансовані і функціональні квартирні планування, в яких багато сімей будуть жити з задоволенням.

дизайн інтер'єру квартири IKEA в Одесі

Де замовити дизайн інтер’єру квартири IKEA в Одесі?

Дизайнерський ремонт – це плід праці професіоналів своєї справи. Сучасні будівельно-ремонтні рішення в поєднанні з меблями і декором від голландців дають приголомшливі результати. Особливо, коли за роботу беруться досвідчені розробники і майстри-будівельники.

Компанія «Пан Ремонт» пропонує послуги ремонту квартир в дуже популярному скандинавському стилі з наповненням недорогий меблями зі Швеції. Це оптимальний варіант по співвідношенню ціна / результат і можливість для вас непогано заощадити.

Переваги дизайну інтер’єру IKEA в компанії «Пан Ремонт»?

Ми пропонуємо тільки індивідуальні інтер’єрні рішення для житла незалежно від її площі і планування. В обстановці будуть враховані потреби і переваги кожного члена сім’ї, а сам проект відмінно впишеться в ваш сімейний бюджет.

У нас працюють досвідчені дизайнери і будівельники, які здатні реалізувати на практиці будь-які задуми. Щоб отримати бажаний ремонт квартир в Одесі під ключ, вам досить просто зв’язатися з нашим менеджером.

Що таке кухня сканди: дизайн і меблювання
Шумоізоляція квартири: чим можна звукоізолювати кімнату