Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Фарбування стін: як уникнути основних помилок

Якщо ви думаєте, що фарбування стін – простий і приємний процес, у нас для вас дві новини. Перша – все не так просто, як здається на перший погляд. Друга – проблем можна уникнути, якщо знати про помилки, які можуть виникнути через недотримання технології. Фарбування стін в Одесі досвідченими майстрами завжди проходить в кілька етапів, і підготовчі роботи – чи не найважливіша умова ідеального фінального результату. Сьогодні ми розберемося з 5 найпоширенішими помилками в фарбуванні стін, які можуть звести всі ваші зусилля нанівець. Знайомтеся з технологією, робіть висновки та не повторюйте чужих помилок!

Підготовка стін: потрібна чи ні?

Ключова помилка багатьох людей – роботи з брудною або непідготовленою стіною. З поверхонь обов’язково потрібно прибрати пил, жир, бруд, ворсинки та інше дрібне сміття, яке неозброєним оком не завжди помітиш. А ось коли нанесеш перший шар фарби, воно буквально впадає в очі. Щоб уникнути такої неприємності, обов’язково очистіть стіни, а також пройдіться по них шліфувальною наждачкою. Плями жиру найкраще видаляються мильним розчином.

Підготовка стін: потрібна чи ні?

Фарбування стін без ґрунтовки

Колись всі оздоблювальні роботи дійсно проводили без ґрунтовки. Але сучасні матеріали чудово лягають саме на заґрунтовані поверхні. Якщо цей етап здається вам неважливим, поспішаємо розчарувати. Без ґрунтування на стіні будуть проблиски глянцю під матовим покриттям і навпаки. Поверхня матиме непрезентабельний неестетичний вигляд, а значить, ви даремно витратите сили, час і матеріал.

Ціна фарбування стін в Одесі з попереднім ґрунтуванням виросте несуттєво, а ось ефект забезпечить приголомшливий. Спеціальний склад ґрунтовки поліпшить зчеплення з лакофарбовою речовиною, заповнить найдрібніші пори, додасть покриттю довговічності та гарного зовнішнього вигляду.

Фарбування стін: як уникнути основних помилок

Чи потрібна проба?

Ще одна помилка пов’язана з тим, що пробу фарби проводити не обов’язково. Тоді й засмучуватися, що обраний небесно-блакитний колір для дитячої кімнати виглядає як сіре зимове небо в хмарах, не варто… Професійне фарбування стін в Одесі завжди проходить з проведенням проби – майстер працює з невеликою ділянкою в малопомітному місці. Після повного висихання оцінюється:

  • колір і відтінок отриманого покриття;
  • стан пофарбованої ділянки при денному та штучному вечірньому освітленні;
  • проводиться колорування та підбір відповідного тону відповідно до побажань клієнта.

Неправильний вибір інструментів

Що треба, щоб пофарбувати стіни? Правильно, пензлик! А який? А може, валик? Вибір інструментів – дуже важливий етап. Якщо інвентар підібраний неправильно, у фіналі ви отримаєте незафарбовані ділянки, зони з прорізами, білі смуги в місцях стиків. Пензликів і валиків на сучасному ринку представлена ​​величезна кількість, вам знадобляться щонайменше по 2 штуки кожного інструменту: звичайний і плоский пензлик, валик із коротким і довгим ворсом.

Неправильний вибір інструментів для покраски стін

Вибір часу для проведення робіт

Іноді і матеріали обрані правильно, і підготовка стіни проведена, і інструменти куплені якісні, а фінальний результат все одно розчаровує. В чому причина? Вся річ у тому, що фарбування стін в Одесі повинне проходити в певний час. Так, наприклад, якщо на тільки що пофарбовану поверхню падають сонячні промені, фарба в майбутньому починає здуватися. Якщо ви проводите роботи ввечері при світлі звичайної лампочки, майже точно на наступний ранок ви виявите незафарбовані ділянки. Оптимальний час – при природному світлі, вдень, але без потрапляння на стіни прямих сонячних променів.

Не хочете вникати в усі деталі або боїтеся допустити помилку й зіпсувати матеріал? Фарбування стін за найкращою ціною від нашої компанії – оптимальне вирішення питання. Ми гарантуємо еталонну якість фарбування, працюємо швидко й за договором!


Запитання-відповіді

Чи можна заощадити на фарбуванні?

Ви можете вибрати для стелі більш бюджетні фарби з меншим рівнем зносостійкості, оскільки ця поверхня не піддається серйозним навантаженням.

Як розрахувати кількість необхідної фарби для кімнати?

Ви можете провести виміри самостійно, а можете викликати нашого фахівця, який проведе розрахунок площі поверхонь, допоможе вибрати фарбувальний продукт і складе для вас попередній кошторис.

Як швидко проходить фарбування стін в Одесі?

Все залежить від площі приміщення. Ми можемо відправити на об’єкт кілька майстрів, якщо вам потрібно оперативно пофарбувати велике приміщення.

Як швидко сохне фарба?

Все залежить від типу фарбувального складу і виробника. Кожен бренд вказує цю інформацію на упаковці продукту.

Як доглядати за пофарбованим покриттям?

Цю інформацію вам розповість майстер після закінчення роботи. Більшість сучасних фарб не вимагають особливого ставлення, тому ви можете не переживати про подальший догляд.

Як розрахувати вартість ремонту квартири в Одесі
Що таке косметичний ремонт квартири