Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Інтер’єр в стилі Лофт – свобода без обмежень

Лофт – один з найбільш обговорюваних стилів інтер’єру. Про нього активно пишуть, говорять і демонструють. Тільки в Instagram можна знайти понад 5 мільйонів публікацій про Лофт в інтер’єрі. У цього стилю маса щирих шанувальників, хоча досить і супротивників. Він разюче відрізняється від усього, такого звичного багатьом людям.

Під Лофтом найчастіше мають на увазі промислово-урбаністичний інтер’єрний стиль. Серед інших його яскраво виділяють величезний вільний простір, а також велика кількість елементів індустріалізму. Тут панує простота і природна краса речей. Вибираючи Лофт дизайн, людина позбавляється від умовностей і звичного середовища, здобуваючи свободу внутрішнього світу.

Інтер'єр в стилі Лофт

Чим відрізняється стиль Лофт в інтер’єрі?

Вперше зайшовши в квартиру, виконану в цьому стилі, у вас зачаїться думка, ніби ви потрапили в затишний робочий цех або майстерню. Часто потрібно просто озирнутися і перейнятися панує тут атмосферою, щоб гідно оцінити особливий настрій і гармонію обстановки.

Лофт квартира набуває свою унікальність завдяки незвичайним дизайнерським рішенням:

  • Абсолютно вільне планування. Внутрішніх стін тут практично немає. Окремими кімнатами залишаються лише спальня, вбиральня і ванна. Часто квартира проглядається наскрізь з одного кута в інший.
  • Дуже високі стелі. Висоти квартири повинно вистачити на те, щоб облаштувати другий рівень. До слова, верхній ярус часто використовується для облаштування зони для сну і відпочинку.
  • Груба обробка стін. Ідеально виглядає на стінах гола цегляна кладка, яка перемежовується з недбало оштукатуреними бетонними стінами. Це підкреслює індустріальну сутність житла.
  • Освітленість. Тут панує світло і відчуття внутрішньої свободи, які забезпечуються панорамним склінням при відсутності будь-яких фіранок. А в темний час доби можна використовувати прожектори, світлодіодні стрічки, люстри грубої форми – все, що вибивається з розуміння звичного.
  • Кольорові рішення. В оформленні немає яскравих кольорів, які порушили б гармонію стилю. Тут присутні нейтральні і традиційні кольори: сірий, чорний, білий, теракотовий.

І це тільки початок, адже особливий лиск кімната в стилі Лофт отримує не тільки від загального оформлення, але і завдяки своїм наповненням. Є багато способів і речей, за допомогою яких можна надати завершеності образу кімнати.

Лофт дизайн і елементи декору

Серед безлічі стилів саме цей дозволяє в повній мірі не обмежувати політ фантазії. Так, тут відмінно поєднується сучасна дизайнерська і меблі з XX століття. Важливо, щоб вона була однотонною, нейтральних кольорів.

Як декор можна використовувати різні предмети: чим оригінальніше – тим краще. Це може бути вуличний світильник, автомобільні шини, меблі зі старої побутової техніки – все залежить тільки від досвіду і професіоналізму дизайнера.

Варіанти реалізації стилю Лофт в інтер’єрі

Завдяки своїй популярності стиль досить швидко збагатився різними варіантами виконання.

  1. М’який. Як формують інтер’єр елементів використовуються бетон і дерево. Однак простота Лофт пом’якшується фактурними деталями, наприклад, шторами, ковроліном, цікавою меблями і традиційними приладами освітлення. Вітальня в стилі Лофт в такому напрямку виглядає найкраще.
  2. Грубий. Акцент робиться на суворій простоті і відсутності лиску. Характерні особливості: груба меблі, безліч металевих конструкцій, відкриті лінії комунікацій.
  3. Агресивний. Найбільш своєрідний варіант виконання, побудований на запереченні позитивних ноток в інтер’єрі. Використовуються підвішені на ланцюгах полки, меблі з гострими кутами і т.д.
  4. Хаотичний. Найбільш складний у виконанні, але цікавий по фінального результату. Тут не обійтися без досвідченого дизайнера, який створить видимість хаосу і недбалості, де кожна деталь буде на своєму місці. У показовому хаосі тут панує чітко продумана функціональність всіх предметів меблів і декоративних елементів.

Який варіант не був би вам до душі, фахівці з ремонту квартир від «Пан Ремонт» допоможуть втілити його в життя, перетворивши ваше житло до невпізнання. Замовити якісний дизайн проектів в Одесі.

Інтер'єр в стилі Лофт - свобода без обмежень
Скандинавський стиль: затишок за любої погоди