Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку
Комплексний ремонт квартир в Одесі

Комплексний ремонт квартир в Одесі

Комплексний ремонт квартир – це складний і поетапний процес. Він істотно відрізняється від косметичного, який можна провести власними силами. Але існують ситуації, коли косметичного ремонту буде недостатньо. Комплексний підхід необхідно використовувати в будинках, зведених за часів СРСР.

Починається комплексний ремонт квартир в Одесі зі створення проєкту, в якому враховуються всі важливі нюанси та деталі перепланування житла. Звичайно, можна робити цю роботу поетапно та розтягнути ремонт на рік, а можна скористатися професійними послугами з ремонту від компанії ремонту квартир в Одесі – “Пан Ремонт”, які дозволять істотно заощадити власний час і сили.

Важливо розуміти, що якісний комплексний ремонт квартир самостійно виконати просто неможливо. Виконавець зобов’язаний володіти не тільки досвідом, а й спеціальними навичками, необхідними для проведення комплексного ремонту. Не кажучи про те, що під час ремонту будуть потрібні спеціалізовані інструменти та дорогі будматеріали. Позбутися додаткових турбот допоможе “Пан Ремонт”. Спеціалісти компанії виконають необхідні заміри приміщення, а також складуть детальний кошторис і ретельно продуманий план дій наступних будівельних робіт.


Що включає комплексний ремонт квартир?

Основною метою комплексного ремонту квартир є кардинальне перетворення приміщення для подальшого зручного і безпечного проживання в ньому відповідно до актуальних сучасних стандартів якості. Комплексний ремонт під ключ складається з чітко продуманих ремонтних і будівельних маніпуляцій. Ось чому важливо довіритися справжнім професіоналам, які:

  • складуть детальний кошторис будівельно-ремонтних робіт із чітко прописаними термінами виконання замовлення, а також переліком будівельно-ремонтних робіт і кількістю необхідних матеріалів. Кошторис стане своєрідним орієнтиром як для вас, так і для будівельників;
  • проведуть демонтаж стін, підлоги та стелі, а також зведення нових перегородок з гіпсокартону. Далі співробітники компанії зроблять стяжку підлоги, прокладку необхідних кабелів (електрокабелів, інтернет і телефон), труб каналізації та водопроводу. Після основних маніпуляцій проводяться електромонтажні роботи та чорнова штукатурка всіх поверхонь у приміщенні;
  • також комплексний ремонт включає заміну віконних і дверних конструкцій, підготовку стін (їхнє вирівнювання, ґрунтовку та шпаклівку), фарбування стін, клеєння шпалер, укладання всіх видів підлогових покриттів (ламінат, паркетна дошка) та цілий спектр електротехнічних робіт (освітлення, вимикачі, розетки).

Комплексний ремонт квартир – ціни в Одесі

Замовляючи комплексний ремонт квартир в Одесі, звертайтеся тільки до кваліфікованих майстрів “Пан Ремонт”, які створять квартиру вашої мрії з урахуванням переваг і вашого бюджету. При цьому на комплексний ремонт квартир ціни від “Пан Ремонт” вам гарантовано сподобаються, адже компанія використовує у своїй роботі індивідуальний підхід і працює виключно за офіційним договором з клієнтом.

Перед початком будівельних і ремонтних робіт співробітники “Пан Ремонт” проведуть ретельні виміри житлоплощі. На підставі отриманих даних фахівці створять об’ємну модель вашого житлового простору. Далі ви зможете більш предметно обговорити основні деталі проєкту та визначити, яким чином можна буде втілити ту чи іншу вашу задумку. Також після складання детального плану-проєкту можна обговорити, які системи необхідно замінити, а від яких робіт раціональніше утриматися, щоб заощадити бюджет. У проєкт за необхідності будуть вноситися корективи з урахуванням ваших побажань, після чого працівники компанії складуть загальний кошторис і узгодять із вами терміни виконання ключових робіт.

Рекомендуємо: Косметичний ремонт квартир, Ремонт квартири «під ключ», Дизайн інтер’єру

 

Кінцева мета компанії “Пан Ремонт” – знайти для вас найбільш вдале рішення.

Команда профільних фахівців складається з досвідчених і кваліфікованих майстрів, які чудово розбираються у своїй справі. Це дозволяє виконувати комплексний ремонт квартир максимально швидко та на найвищому рівні.

 

 

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!