Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку
Косметичний ремонт квартир під ключ

Косметичний ремонт квартир під ключ

Якісний і грамотно проведений косметичний ремонт квартир під ключ в Одесі дозволить вдосконалити житло, надати йому стильного, сучасного та функціонального виду. Згодом будь-яке житло вимагає косметичних доробок. Якщо великі фінансові витрати не входять у ваші плани і в рамки бюджету, оптимальним рішенням стане косметичний ремонт квартири під ключ, який пропонує компанія “Пан Ремонт”.

До вибору виконавчої компанії необхідно підходити дуже відповідально, адже майстри, які будуть здійснювати косметичний ремонт, повинні не тільки мати практичні навички, а й відповідну кваліфікацію. Великий досвід роботи професіоналів “Пан Ремонт” дозволить виконати якісний і сучасний ремонт вашої квартири швидко й на найвищому рівні.

 

Косметичний ремонт квартири під ключ – це повне оновлення інтер’єру без кардинальних змін у плануванні самого житла. Це недорогий спосіб внести естетичні зміни в стилістику та ремонт інтер’єру в короткі терміни.

Коли необхідно проводити косметичний ремонт під ключ?

Що може вказувати на те, що час робити косметичний ремонт вашої квартири вже прийшов? Це можуть бути різноманітні речі: починаючи від “влаштованого” сусідами зверху потопу і завершуючи банальним бажанням щось поміняти в дизайні кімнат. А полегшити проблему допоможуть досвідчені бригади майстрів від компанії ремонту квартир в Одесі “Пан Ремонт”, які використовують у роботі тільки сучасні будівельні матеріали та передові технології. Уже за короткий термін фахівці перетворять вашу квартиру у справжній оазис затишку.

Ви можете дібрати варіант ремонту на свій розсуд й відповідно до бюджету: від простого до комплексного. Водночас перший передбачає професійне відновлення інтер’єру, без кардинальних дизайнерських змін, а другий – це вже складніший процес. Він включає закупівлю будматеріалів, подальшу заміну електричної проводки, віконних і дверних конструкцій, встановлення радіаторів, а також ремонт ванної, монтаж підвісної стелі, роботи зі стінами (шпаклівка, малярні роботи та обклеювання стін шпалерами).

 

Звертаючись в “Пан Ремонт”, ви отримаєте безліч переваг:

  • Час та сили

    Заощадите свій час і сили заощадите свій час і сили, адже абсолютно всі організаційні моменти ви можете сміливо довірити фахівцям компанії. При цьому ваша особиста участь в процесі не потрібна;

  • Скоротити фінансові витрати

    скоротити фінансові витрати на закупівлю будматеріалів, адже компанія прекрасно розбирається в цінах на ринку і співпрацює з перевіреними постачальниками спецпродукції;

  • Гарантії

    Офіційну гарантію професійного ремонту. Підрядник несе повну відповідальність за виконану роботу та працює виключно за договором, в я

Косметичний ремонт квартири під ключ в Одесі від “Пан Ремонт”

На професійний ремонт квартир косметичний під ключ в Одесі ціни від “Пан Ремонт” дуже прийнятні, а значить ви зможете оформити замовлення на послуги компанії в рамках свого бюджету. Замовляючи косметичний ремонт квартир пам’ятайте, що ціна визначається в індивідуальному порядку і тільки після виконання всіх необхідних замірів на об’єкті, а також обчислень і ретельної розробки плану майбутніх робіт.

Для максимальної зручності і щоб вам було зручніше орієнтуватися у вартості, компанія поділяють послуги на кілька категорій і виходячи з обраного вами класу косметичного ремонту, співробітниками вже підбираються будматеріали і розробляється дизайн-проект. При складанні кошторису робіт співробітниками враховуються всі нюанси: площа вашої квартири, фронт майбутніх робіт в залежності від стану житла і дизайнерської задумки. Також фахівці беруть до уваги якість і тип будматеріалів, рівень складності дизайн-проекту, який дозволить зрозуміти, скільки часу необхідно докласти для його реалізації.

Якщо ви хочете зробити своє житло функціональним і зручним, звертайтеся в “Пан Ремонт”. Ми втілимо всі ваші побажання і ідеї в якісному проекті житла, а також проведемо всі ремонтні роботи в максимально короткі терміни.

Рекомендуємо: Комплексний ремонт квартир, Ремонт квартири в новобудові, Дизайн і ремонт квартир

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!