Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку
Малярські роботи в Одесі

Малярські роботи: нові фарби у вашому інтер'єрі

Малярські роботи вважаються завершальним етапом будівництва та ремонту. Саме з цієї причини до них пред’являють підвищені вимоги. Від того, наскільки якісно виконане фарбування, буде залежати естетичний вигляд, якість інтер’єру та екстер’єру. Також це впливає на захист стін від вологи та тріщин, тому помилково недооцінювати їхню важливість.

Ми проводимо зовнішнє та внутрішнє фарбування, а також, залежно від потреб замовника, звичайне, покращене й особливо стійке. Виходячи з конкретного завдання, добираються фарбувальні матеріали. Щоб домогтися гарних результатів, важливо дотримуватись таких умов:

 • фарбування слід проводити тільки після того, як стіни зашпакльовані та перевірені на наявність будь-яких нерівностей;
 • підготовка виконана «мокрим» способом.

Наша компанія спеціалізується на якісному ремонті квартир в Одесі, обов’язковою частиною якого часто і є малярні роботи в Одесі. Ця послуга досить популярна, і наші майстри мають великий практичний досвід в цьому напрямку.

Професійні малярні роботи: ціна в Одесі

Розцінки на цю послугу залежать від цілої низки чинників. На вартість значно впливають: рівень складності, які використовуються лакофарбові матеріали, обсяг замовлення, які технології нанесення застосовуються. Попри це «Пан Ремонт» пропонує низькі ціни на малярські роботи в Одесі.

Щоб зрозуміти, скільки буде коштувати проєкт, зверніться за консультацією до наших фахівців. Вони допоможуть скласти точний кошторис, з огляду на:

 • складність і обсяг;
 • якість, геометрію поверхонь;
 • тип витратного матеріалу;
 • технологію фарбування;
 • терміни виконання замовлення.

Ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці, тому ви можете розраховувати на індивідуальні умови. Наша співпраця почнеться з обговорення замовлення. Потім з’ясовується точний обсяг проєкту, складається кошторис, закуповуються й доставляються всі матеріали. Після цього ми виконуємо замовлення та здаємо вам об’єкт.

Що входить у малярні роботи під ключ від «Пан Ремонт»?

Наша компанія пропонує послуги фарбування за принципом «від А до Я». Ми суворо дотримуємося технології виконання, завдяки чому ви отримуєте результат, який не потребує доопрацювань і поправок.

Фарбування виконується в три основних етапи:

 1. Підготовка основи. Спочатку ми ретельно чистимо робочі поверхні та грунтуємо їх. Після цього за допомогою шпаклювання вирівнюємо стіни та шліфуємо до ідеальної гладкості. Для досягнення цього результату використовуємо різні типи сумішей і професійний інструмент.
 2. Приготування фарбувальної суміші. Попри те що фарба найчастіше продається в готовому вигляді, перед виконанням робіт ми доводимо суміш до ідеальної консистенції.
 3. Фарбування. Досить складний процес. Вибір технології нанесення фарби обумовлюється рядом факторів, включаючи: тип поверхні, інструмент, вид фарбувальної речовини.

Крім цього, є чимало інших тонкощів. Це особливості нанесення шарів, чергування стін під час роботи, а також вибір інструменту під ситуацію. Наші ціни на малярські роботи не залежать від їх застосування, а завдяки грамотній організації процесу наші майстри незмінно досягають бездоганних результатів.

Чому вам варто вибрати «Пан Ремонт»?

У нас ви знайдете одні з кращих умов співпраці, якщо ви плануєте ремонт, перепланування або оновлення дизайну житла. У порівнянні з іншими виконавцями ми пропонуємо клієнтам наступні переваги від співпраці:

 • Штат фахівців із багаторічним досвідом малярних робіт, які легко справляються з проєктами будь-якої складності.
 • Гарантія на всі послуги, які виконуються нашими фахівцями.
 • Обслуговування за європейськими стандартами, яке буде найбільш зручним для вас.
 • Прозорі умови. Ми працюємо тільки з укладенням договору, завдяки чому ви можете бути впевненими – все буде зроблено за найвищими стандартами, а на малярські роботи ціна не зміниться, коли прийде час розрахунку.

 

«Пан Ремонт» – це завжди кваліфіковане виконання, розумні ціни на малярські роботи та швидке виконання замовлення будь-якої складності.

Дивіться також: Поклейка шпалер, Монтаж гіпсокартону

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!