Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Мешканці сучасних міст впевнені: централізована система опалення – це не найзручніший спосіб обігріву квартири. Річ у тім, що чим вище поверх, тим слабший напір у трубах опалення і, відповідно, температура у квартирі. До того ж, опалення завжди вмикають і вимикають в один і той же час, але погода не підпорядковується державному графіку. Внаслідок цього в жовтні та березні власникам квартир доводиться користуватися обігрівачами, спати під ватними ковдрами та грітися різними підручними методами.

 

Якщо вам довелося зіштовхнутися з описаними вище проблемами, замовляйте монтаж теплої підлоги за доступною ціною в компанії ремонту квартир «Пан Ремонт». Ця система може використовуватися як для основного, так для додаткового обігріву. На відміну від стандартних обігрівачів тепла підлога прогріває повітря рівномірно, що забезпечує затишну температуру в усьому приміщенні. Багато сучасних моделей можна вмикати та вимикати дистанційно, тому ви завжди зможете підготувати будинок до свого приходу.

 

Довірте монтаж теплої підлоги команді «Пан Ремонт», і ви не пошкодуєте.

 • Будь-яке покриття

  При монтажі системи обігріву обов’язково потрібно дотримуватися правил технології. Якщо будуть допущені помилки, може трапитися пожежа! Замовте монтаж теплої водяної, плівкової або електричної підлоги у нас, і вам не доведеться турбуватися ні про якість, ні про безпеку.

   

   

 • Монтаж теплої підлоги за найкращою ціною в Одесі

  Вартість роботи наших майстрів не злякає навіть найвибагливішого клієнта.

 • Професіоналізм

  Фахівці «Пан Ремонт» мають величезний досвід роботи, тому вони впораються із завданням будь-якого рівня!

 • Застосування спеціального обладнання

  У нас є всі інструменти, необхідні для монтажу навіть найсучаснішої теплої підлоги.

Ціна на монтаж теплої підлоги

Теплі підлоги різних типів мають свої переваги. Водяна підлога не переносить пил, а також не створює протягів і конвекційних потоків. Таку систему можна підключити прямо до труб опалення. Втім, при монтажі трубок доведеться сформувати стяжку товщиною 10-12 см (не кожне перекриття витримає таку вагу).

Якщо вам потрібен варіант під плитку або керамограніт, то зверніть увагу на електричну підлогу. Ця система обігріву теж потребує стяжки, але при цьому вона має важливі переваги: ​​працює безшумно та не сушить повітря. А ось якщо вам потрібен простий і недорогий варіант, оберіть нагрівальну плівку. Таку підлогу можна укласти прямо під фінішне покриття. Ще одна безперечна перевага такого покриття полягає в тому, що плівку можна зібрати і перенести на нове місце.

 

Варто звернути увагу! Вартість монтажу теплої підлоги залежить від площі приміщення в метрах квадратних, типу системи, кількості та ціни комплектуючих, а також матеріалу стяжки.

 

Втім, у всіх цих систем є щось спільне. Річ у тім, що тепла підлога – це багатошарова конструкція, що складається зі стяжки, тепло-, звуко- і гідроізоляції, а також фінішного покриття. У процесі її монтажу потрібно буде здійснити безліч завдань: встановити регулятори та зробити ізоляцію, підвести електрику або комунікації, укласти обігрівальні елементи згідно з вимогами технології, зробити стяжку та вирівняти її, змонтувати покриття підлоги… При цьому процес монтажу різних систем істотно відрізняється! Не варто й говорити про те, що цю роботу повинен виконувати професіонал.

 

Монтаж теплої підлоги в Одесі варто замовити в «Пан Ремонт». Звертайтеся до нас, і у вашій оселі завжди буде тепло та затишно.

Дивіться також: Дизайн і ремонт квартир, Укладання лінолеуму, Укладання ламінату

 

 

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!