Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Оптимальна пора року для ремонту квартири

Це питання, яке цікавить кожного другого нашого клієнта. Тому має сенс пояснити основні моменти про ремонт квартир в Одесі. Ви дізнаєтеся, коли краще замовляти послугу, залежить чи вартість від сезону, а також чи можна взимку робити ремонт в квартирі.

Які ремонтні роботи можна робити в будь-який час року?

Квартирні ремонти проводяться впродовж всього року. Закриті приміщення дають таку можливість і відносно комфортні умови для роботи.

ремонтні роботи в будь-який час року

Традиційно до всесезонних робіт відносять:

 • прокладку електричної мережі;
 • укладати плитку, ламінат, паркет;
 • штукатурити, шпаклювати, фарбувати стіни;
 • клеїти будь-які шпалери;
 • монтувати підвісні стелі і т.д.

Перевага сучасних будівельних сумішей полягає в тому, що вони відмінно сохнуть як влітку, так і взимку. У першому випадку допомагає тепла погода, у другому – опалення, що працює.

Таким чином, замовляти, як мінімум, косметичний ремонт однокімнатної квартири в Одесі можна в будь-який зручний вам час. Дещо складніше ситуація з капітальним ремонтом, проте з деякими обмеженнями його теж можна проводити круглий рік.

Чи можна взимку робити ремонт в квартирі?

Однозначно так. Нехай холодні місяці і не вважаються сезоном для будівництва, ремонтних робіт це ні в якому разі не заважає. У хороших майстрів замовлення розписані на місяці вперед.

Однак у зимового ремонту є і ряд обмежень. Наприклад, заміна системи опалення, підключеної до міської мережі проводиться тільки в теплу пору року, коли обігрів будівлі відключений – взимку такі роботи не виконуються.

ремонт в квартирі взимку

Також ми рекомендуємо по можливості відмовитися від заміни системи водопостачання та водовідведення взимку. У сезон відпусток і ремонтів перекриття води викличе менше невдоволення з боку сусідів.

З деякими обмеженнями взимку допускається заміна вікон. Її можна проводити в спокійні дні без опадів, коли температура на вулиці не нижче -5 ° С. Це температура, при якій залишаються ефективними спеціальна «зимова» монтажна піна і герметики. Без них установка нових віконних блоків неможлива.

Важливий момент – в квартирі має працювати опалення, бо багато будівельних матеріалів можна використовувати тільки при позитивних температурах. Однак всі ці нюанси можна з’ясувати і обговорити, коли замовляється ремонт квартири в Одесі.

Ремонт квартири влітку: все за і проти

Є такі основоположні причини, чому рекомендується замовляти квартирний ремонт саме в літню пору:

 1. Довгий світловий день. Як правило, влітку робочі зміни у майстрів тривають довше, завдяки чому проєкт виконуються швидше. Крім того, знижуються витрати за рахунок меншого споживання електроенергії на освітлення.
 2. Сприятливі погодні умови. У жарку пору зручніше штукатурити стіни, заливати бетонні стяжки, ставити вікна, монтувати кондиціонери. Знову ж таки, це час заміни і модернізації опалення.
 3. Можливість перепланування. Влітку можна спокійно відкрити вікна і виконувати всі «пилові і брудні» роботи. До того ж в сезон відпусток менше шансів потурбувати сусідів.
 4. Менше труднощів з пошуком житла. Так як на час комплексного ремонту ми рекомендуємо нашим замовникам на час звільнити об’єкт, в літні місяці вирішити це питання набагато легше, адже можна взяти відпустку і поїхати на відпочинок до родичів або на дачу.

І найголовніша причина – можливість зустріти осінь у своєму оновленому житлі, та з новими силами повернутися до повсякденних турбот.

Ремонт квартири влітку

При цьому ціни на ремонт квартир в Одесі в нашій компанії не залежать від пори року. Немає принципової різниці, коли замовляти послуги професіоналів, так навіщо відкладати приємні зміни в житті.

Кому довірити ремонт квартири в Одесі під ключ?

Компанія «Пан Ремонт» пропонує послуги професійних ремонтів квартир під ключ. Ви можете звернутися до нас в будь-який час і отримаєте наступні переваги:

 • штат досвідчених майстрів-будівельників і дизайнерів;
 • пакетні пропозиції ремонту під будь-які фінансові можливості;
 • прозорі, зрозумілі і фіксовані ціни без прихованих платежів і накруток;
 • робота з проєктами будь-якої складності.

Ремонт квартири в Одесі від нашої компанії – це розумний і виправданий вибір, а також чудова можливість для вас підвищити якість життя.

Як прибрати квартиру після ремонту?
Які правила техніки безпеки при ремонті квартири потрібно дотримуватися?