Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку
Поклейка шпалер в Одесі

Поклейка шпалер в Одесі

Один із найбільш популярних способів оздоблення внутрішніх приміщень – наклеювання шпалер.

 

Наклеювання шпалер від майстрів «Пан Ремонт» в Одесі


Це класичний варіант, що дозволяє реалізовувати практично будь-які дизайнерські задуми зі створення дійсно красивих інтер’єрів, в яких хочеться жити.
Переваги цього оздоблювального матеріалу прості й очевидні. Вони полягають у:

 • великій різноманітності варіантів візуального оформлення, від візерунків до імітації різних матеріалів;
 • відносній дешевизні завдяки тому, що немає потреби усувати всі дефекти стін;
 • приховуванні тріщин, що часто з’являються в стінах новозбудованих осель;
 • додатковій тепло- та звукоізоляції приміщення, яку забезпечують деякі види шпалер;
 • абсолютній екологічності, нешкідливості для здоров’я, зокрема й дитячого;
 • можливості заздалегідь ознайомитися з тим, який вигляд матиме кімната ще до початку робіт.

Насправді переваг ще більше, однак проявити їх здатна тільки професійна сучасна поклейка шпалер. Попри оманливу простоту, ця робота вимагає наявності практичного досвіду, спеціальних інструментів і відповідних знань.

Поклейка шпалер в Одесі: які вибрати?

Для багатьох клієнтів «Пан Ремонт» особлива складність полягає якраз у тому, щоб вибрати найбільш вдалий матеріал. Серед одеситів найбільш популярними є бамбукові, вінілові, паперові й текстильні шпалери.

Перші завоювали любов завдяки своїй міцності – вони не рвуться навіть при намоканні. Крім того, серед їх експлуатаційних особливостей можна відзначити:

 • стійкість до впливу сонячних променів;
 • слабка горючість, вогнестійкість;
 • приховування дефектів завдяки міцній структурі.

Головна особливість вінілових шпалер – двошаровість, де другий шар виконаний із полівінілхлориду. ПВХ забезпечує надійний захист від пошкоджень і ультрафіолету. У модельній лінійці є цікаві за візуальним оформленням варіанти, зокрема й з імітацією шкіри, дерева, замші та навіть кераміки.

Поклейка шпалер із паперу обійдеться дешевше інших. Другою ключовою перевагою цього матеріалу є екологічність, а також забезпечення належної вентиляції стін.

Текстильні моделі (з льону, шовку, бавовни) – один з найбільш екзотичних, але водночас цікавих варіантів. Така поклейка шпалер за ціною обійдеться дорожче інших, але ви отримаєте оздоблення з прекрасними звукоізоляційними та шумопоглинаючими властивостями. Такі шпалери не вигоряють на сонці та мають дійсно розкішний вигляд.

Від чого залежить ціна на поклейку шпалер в Одесі?

Компанія «Пан Ремонт» пропонує вигідні розцінки на послуги внутрішнього оздоблення шпалерами. Вони визначаються цілою низкою чинників:

 • якість основи. Якщо стіни повністю підготовлені для подальших робіт (виконане шпаклювання та грунтування), то вартість поклейки шпалер буде помітно нижчою;
 • обсяг і складність робіт. Тут умови співпраці обговорюються індивідуально та більшою мірою залежать від об’єкта;
 • тип матеріалу. Оскільки ми відповідаємо за збереження та раціональне використання довірених нам матеріалів, при дорожнечі шпалер може зрости й вартість роботи з ними;
 • швидкість виконання замовлення. Ми часто йдемо на зустріч клієнтам, які з тієї чи іншої причини поспішають із завершенням ремонту.

Ми можемо з упевненістю сказати, що наша ціна на поклейку шпалер в Одесі – одна з найбільш доступних в регіоні.

«Пан Ремонт» – це професійні послуги з ремонту та наклеювання шпалер

Наша компанія пропонує поклейку шпалер в Одесі за вигідними для вас умовами з комплексним обслуговуванням. Ми оперативно займемося вашим замовленням і виконаємо роботу відповідно до всіх технологічних вимог, що стосуються обраного вами матеріалу.

Буде цікаво: Шпаклівка стін, Малярські роботи

Майстри ремонту квартир в Одесі «Пан Ремонт» мають великий практичний досвід роботи з техніками нанесення покриття, а також постійно впроваджують нові прийоми та практики. Крім того, ми оснащуємо фахівців сучасним інструментом для максимальної ефективності й відмінного фінального результату.

 

 

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!