Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Сьогодні людині, яка хоче відремонтувати стіни й стелю, доступні найрізноманітніші матеріали й техніки: декоративна штукатурка, шпалери, фарбування, гіпсокартон, ламінат і навіть натуральний камінь. Втім, одним із найпопулярніших рішень залишається фарбування. Послугу «фарбування стін і стелі» легко можна замовити в компанії ремонту квартир «Пан Ремонт» в Одесі. Ми гарантуємо всім своїм клієнтам такі переваги:

 • сучасні технології

  – майстри використовують передові напрацювання та інструменти;

 • індивідуальний підхід

  – ми пофарбуємо стіни в один колір, нанесемо малюнок, скомбінуємо різні відтінки. В цьому питанні все залежить тільки від вашої фантазії;

 • відповідність очікуванням

  тут можна замовити фарбування стін і стелі за ціною, яка вам сподобається;

 • майстерність і досвід

  – фахівці компанії знають, як досягти потрібного відтінку, зробити ідеально рівні краї або пофарбувати так, щоб поверхня була однорідною;

 • будь-які завдання

  – фарбування стін і стелі залишається одним із найпрактичніших рішень для клініки, дитячого садка, школи, магазину, салону краси, кафе тощо. А ми знаємо, як задовольнити запити різних клієнтів.

Фарбування стін в Одесі

Якщо ви ще не визначили, який спосіб оздоблення стін підійде саме для вашої кімнати, вивчіть переваги кожного з варіантів. Ми ж відзначимо, що фарбування стін – це рішення, що має безліч плюсів. Головний із них – це велика різноманітність варіантів, адже ви зможете змішати декілька кольорів і створити потрібний відтінок, зробити кілька стін пастельного кольору й одну – акцентну, пофарбовану в яскравий відтінок (вартість фарбування стін буде залежати від складності роботи), і навіть замовити послуги художника.

 

Крім цього, варто врахувати, що за умови правильної підготовки поверхні ще довго матимуть ідеальний вигляд. Фарба точно не зітреться навіть у тому випадку, якщо біля стіни будуть стояти меблі. А якщо на поверхні з’являться плями чи інші недоліки, то їх можна буде зафарбувати (при цьому не доведеться переробляти всю стіну). До речі, коли колір вам набридне, ви зможете перефарбувати кімнату (для цього не доведеться змінювати шпалери, знімати штукатурку тощо). Водночас варто врахувати три моменти:

 • фарбування рекомендовано для приміщень, де є складні архітектурні елементи – еркери, арки, виступи тощо. Якщо ви шукаєте команду для складного завдання, замовте фарбування стін за доступною ціною в Одесі в «Пан Ремонт»;
 • фарбування – це вибір для перфекціоністів, які мріють про ідеально рівну поверхню без стиків (навіть якщо вони практично не помітні);
 • домашні улюбленці точно не подряпають фарбу.

 

Фарбування стелі в Одесі

Стелю, як і стіни, можна оздобити різними способами. Найбільш популярними вважаються два рішення: фарбування і натяжні стелі. При цьому клієнти часто забувають про те, що другий із варіантів має суттєві недоліки – заміна лампочок у вбудованих освітлювальних приладах неможлива без залучення фахівців, складність догляду (якщо натягнута тканина), і наявність шкідливих речовин в складі матеріалу (якщо використана плівка ПВХ). А ось фарбування, як і раніше, є одним із найбільш практичних рішень.

 1. Широкий вибір матеріалів – латексна, силікатна, водоемульсійна, акрилова, силіконова і т.д. Ціна фарбування стелі буде залежати від площі приміщення і переліку підготовчих робіт: шпаклівки, грунтовки, шліфування тощо.
 2. Невисока вартість. Ціна матеріалу не злякає навіть найекономнішого клієнта. Замовте фарбування стелі за доступною вартістю в «Пан Ремонт», і ви істотно заощадите!
 3. Збереження висоти стелі на тому ж рівні.
 4. Екологічність. Фарба не виділяє в повітря шкідливих речовин.

 

 

 

Звертайтеся в «Пан Ремонт», і ми швидко вирішимо всі ваші проблеми. Уже через кілька днів ваш будинок заграє яскравими фарбами!

Замовляйте та інші послуги компанії: Дизайн і ремонт квартир, Косметичний ремонт квартир під ключ

 

 

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!