Сервіс швидких ремонтів
+38 063 654 97 91 Залишити заявку
Ремонт квартири “під ключ” в Одесі

Ремонт квартири "під ключ" в Одесі

Кожен день жителі мегаполісів і великих міст зіштовхуються з різними стресовими ситуаціями, а тому багато хто намагається обмежити себе від непотрібних турбот і зберегти нерви. Спроба зробити ремонт квартири власними силами однозначно привнесе у ваше життя багато додаткових клопотів. Тому ідеальним рішенням у такій ситуації буде ремонт квартири під ключ, зроблений кваліфікованими майстрами своєї справи. Скориставшись послугою від компанії “Пан Ремонт”, ви зможете заощадити час і фінанси, а також зберегти свої нерви та сили.

Якісний ремонт квартир під ключ в Одесі складається з чітко спланованих операцій: розробки та створення дизайн-проєкту, проведення професійних будівельних робіт, перепланування квартири, оздоблення приміщення тощо.

Послуги професійного ремонту під ключ мають безліч переваг. Головна з них – всі роботи будуть проводитися від “А” до “Я” в кожній кімнаті квартири. Відповідно, вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час і поетапно займатися кожною кімнатою, тривалий час проживаючи на “будівельному майданчику” з горами сміття.

Вартість ремонту квартири під ключ в Одесі від компанії “Пан Ремонт” приємно радує лояльними цінами. Дизайнерський, недорогий і сучасний ремонт будь-якого рівня складності ви можете замовити прямо на сайті компанії, а також скористатися професійними консультаціями від фахівців.

Що входить в ремонт квартир “під ключ” від “Пан Ремонт”

Послуга ремонту квартир під ключ – це чудова можливість для вас отримати повністю готове до заселення житло за розумними цінами. Зазвичай в список дій входить:

 • Огляд об'єкта і зняття необхідних замірів майстрами компанії

  Цей етап дуже важливий, адже від нього безпосередньо залежить правильність складання кошторису і всієї необхідної проєктної документації;

 • Дизайн-проєкт

  Зазвичай ремонт із нуля включає перепланування житла, щоб використовувати простір приміщення по максимуму. Відповідно, перепланування тягне за собою не тільки зміни в документації на квартиру, але й низку інших нюансів. Наприклад, всі дії повинні проводитися з урахуванням встановлених норм і правил безпеки. Саме тому проєктування краще довіряти професіоналам;

   

 • Професійна робота з дизайнером

  Робота з дизайнером, який допоможе підібрати ідеальний інтер’єр з урахуванням ваших смакових уподобань;

 • Вибір будівельних матеріалів для оздоблення квартири.

  На цьому етапі добираються будматеріали з урахуванням уже обраних технологій, а також дизайну майбутнього інтер’єру;

 • Демонтаж

  Зняття попереднього оздоблення, демонтаж стін, сантехніки та інженерних мереж з установкою нових стін, перегородок, сантехніки та інженерних мереж;

 • Роботи з монтажу та декорування

  Монтаж покриття підлоги та декоративні роботи.

Професійний ремонт квартир від “Пан Ремонт” гарантує численні переваги, адже ви зможете:

 • Економиія часу

  Зекономити власний час і сили, оскільки абсолютно всі організаційні питання компанія візьме на себе без вашої особистої присутності;

 • Скоротити фінансові витрати

  Компанія прекрасно ознайомлена з розцінками на будматеріали на ринку та безпосередньо співпрацює з перевіреними постачальниками спеціалізованої продукції;

 • Якість

  Бути впевненими в якості. “Пан Ремонт” гарантує якість послуг і несе повну відповідальність за виконаний комплекс робіт з ремонту вашої квартири.

Ремонт квартири під ключ зручний ще й тим, що він охоплює всі кімнати, починаючи з передпокою та вітальні та завершуючи санвузлом. Це дозволить витримати дизайн житла в одній стилістиці, незалежно від того обрали ви ультрасучасний хай-тек, розслаблений лофт або вічну класику.

 

Ремонт квартир під ключ – ціна в Одесі

Ціни на ремонт квартир під ключ в Одесі цілком доступні, а за вартістю професійна допомога від “Пан Ремонт” обійдеться вам не дорожче (а швидше навіть дешевше), ніж самостійні спроби модернізувати житло. Якщо має бути великий проєкт із повним перетворенням квартири під ключ, компанія надає своїм замовникам вигідні знижки. Не варто побоюватися, що ремонт вийде за рамки вашого бюджету, адже кошторис складається на основі виділених коштів і попередньо узгоджується з замовником. При цьому ціна всіх послуг завжди буде чітко регламентованою: починаючи від демонтажу дрібних деталей і завершуючи підключенням інженерних систем.

 

Може все-таки в шоурум?
Помацати матеріали використовуються в ремонті