Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку
Ремонт квартири в новобудові в Одесі

Ремонт квартири в новобудові в Одесі

Обираючи квартиру в новобудові, багато покупців надають перевагу житлу без готового фінішного оздоблення. По-перше, вартість такої нерухомості буде нижчою, ніж житла з готовим ремонтом. По-друге, це ідеальна можливість для майбутніх власників виконати ремонт в новобудові з урахуванням своїх власних побажань і смаків.

Починаючи ремонт квартири в новобудові, враховуйте, що в перші 2-3 роки експлуатації будинок обов’язково дасть усадку. Відповідно, це відіб’ється на зовнішньому вигляді приміщення. При виборі дешевих або неякісних матеріалів на поверхнях стін, стель і підлоги можуть з’явитися тріщини й інші дефекти. Уникнути проблем допоможе професійний ремонт квартири в новобудові від фахівців компанії “Пан Ремонт”.

Професійно виконаний ремонт квартир у новобудові в Одесі з нуля повністю виключає ймовірність появи будь-яких дефектів, адже процес буде проходити поетапно та з урахуванням особливостей самої споруди.

Основні етапи ремонту квартир в новобудові в Одесі

Ремонт в новобудові в Одесі складається з декількох етапів:

  • Розробка плану-проєкту

    Перед проведенням ремонту квартир в новобудовах в Одесі незалежно від їхньої площі необхідно попередньо скласти план майбутніх дій. Цей етап включає не тільки розробку схем інженерних систем. Крім розводки електропроводки та труб, облаштування системи вентиляції та кондиціонування, потрібно подумати інші важливі моменти (наприклад, укладання підлоги, керамічної плитки). У разі перепланування квартири необхідно всі можливі нюанси узгодити заздалегідь;

  • Підготовчі роботи

    Після узгодження деталей щодо перепланування квартири, фахівці компанії “Пан Ремонт” перейдуть безпосередньо до проведення ремонтних робіт, а саме знесення зайвих перегородок, а в кутових квартирах – до теплоізоляції холодних стін і за бажання замовника до їхньої звукоізоляції. На цьому етапі також проводиться підключення “тимчасової” електрики з використанням перенесень;

  • Поетапні ремонтні роботи

    Спочатку здійснюється зведення гіпсокартонних перегородок і коробів. Далі прокладаються кабелі (антенні, електричні, інтернет-кабелі). Потім майстри проводять вирівнювання поверхонь, стяжку підлог і створюють звуко- і теплоізоляцію. В комплекс робіт також входить заміна радіаторів опалення, монтаж інсталяції, укладання на попередньо обштукатурену поверхню плитки та встановлення сантехніки. Після проведених маніпуляцій фахівці “Пан Ремонт” проведуть фінішне вирівнювання покриття підлоги, шпаклівку й ошкурювання стін, з подальшим фарбуванням стель і монтажем підвіконь. Чорнові роботи на цьому етапі закінчуються та починається поклейка шпалер, фарбування поверхонь і монтаж підлогових покриттів. Замовляючи послуг ремонту квартир “під ключ” замовник також може розраховувати на проведення генерального прибирання від будівельно-ремонтного сміття.

Ціни в Одесі на ремонт в новобудові

Квартири в новобудовах Одеси – це чистий аркуш, завдяки якому можна перетворити свої мрії в реальність. А щоб нічого не затьмарювало радість від покупки власного житла, необхідно зважено та раціонально поставитися до майбутнього ремонту квартири. Слід враховувати безліч нюансів: майбутнє планування квартири, розводку інженерних систем, а також ретельно обрати матеріали для фінішної обробки приміщення.

Починати ремонт у новобудові потрібно зі складання грамотного плану дій: необхідно викликати на об’єкт кваліфікованого фахівця для проведення замірів і надання професійної консультації. Але краще позбавити себе зайвого клопоту та зробити все “під ключ” за дизайн-проєктом. Для цього достатньо звернутися до кваліфікованих майстрів компанії “Пан Ремонт”. У цьому випадку вартість ремонту в новобудові в Одесі розраховується індивідуально з урахуванням особливостей квартири, її площі та ваших побажань. Маючи повноцінний і грамотно складений проєкт і працюючи зі справжніми фахівцями, в майбутньому вам не доведеться нічого переробляти для досягнення бажаного ефекту.

Найчастіше на виконання та якісну організацію ремонту в сучасних людей просто бракує часу, але “Пан Ремонт” із радістю візьме всі турботи на себе. Команда професіоналів завжди готова здійснити ремонт “під ключ” в найкоротші терміни та без втрати якості.

Рекомендуємо: Косметичний ремонт квартир, Комплексний ремонт квартир, Ремонт квартири «під ключ»

 

Фахівці “Пан Ремонт” зроблять орієнтовний розрахунок вартості матеріалів і робіт. А ціни на ремонт у новобудові від нашої компанії вас безсумнівно порадують.

 

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!