Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку
Ремонт однокімнатної квартири

Ремонт однокімнатної квартири

Єдина кімната «одинички» – це і спальня, і вітальня, і кабінет, і дитяча одночасно, а її кухня – це їдальня, комора, «оранжерея» і місце для читання… Яким же має бути простір житла, що використовується для такої кількості задач? Відповідь може бути тільки одна – функціональним. Щоб досягти цієї мети, ремонт однокімнатної квартири в Одесі варто замовити в «Пан Ремонт». Наші професійні дизайнери створять для вас проєкт функціональної оселі, а вузькопрофільні фахівці втілять ідею в життя.

 

 

Переваги дизайнерського ремонту в однокімнатній квартирі

Дизайнери «Пан Ремонт» знають: чим менше простір, тим більше хитрощів доведеться застосувати, щоб задовольнити всі запити власників квартири. Щоб удосконалити житло як візуально, так і функціонально, ми використовуємо такі прийоми.

 • Візуальне розширення

  Вам потрібен сучасний ремонт однокімнатної квартири? Фото в нашому каталозі готових рішень допоможе зорієнтуватися і дібрати оптимальне рішення. У негабаритних приміщеннях ми використовуємо прийом візуального розширення простору. Чим менше кімната, тим акуратніше треба використовувати темні та холодні відтінки. Ідеальний варіант для приміщення, вікна якого виходять на південь, захід або схід – це тепла гама кольорів, а ось у «північній» кімнаті повинно бути багато білого. При цьому важливо також врахувати форми, геометрію та співвідношення розмірів предметів інтер’єру – всі ці параметри впливають на сприйняття простору. Професіонали знають багато дизайнерських хитрощів, тому зможуть модернізувати ваше житло так, щоб воно стало затишним і комфортним.

 • Зонування

  Ремонт маленької однокімнатної квартири в новобудові – це завдання для фахівців, які вміють створювати смислові акценти! В арсеналі професіоналів «Пан Ремонт» – цілий набір прийомів для зонування. Вони використовують освітлювальні прилади, а також перегородки, шафи, стелажі, дивани та інші предмети меблів, щоб змінити простір кімнати та розділити його на декілька функціональних зон. Для цього також може використовуватися відкидні та розкладні меблі, «секретні» механізми та багато іншого.

 • Прийоми «переміщення».

  Знадобився ремонт однокімнатної квартири в «хрущовці» (в стилі лофт, класика, хай-тек, модерн)? Задумайтесь про перепланування! Наприклад, якщо в об’єднаному санвузлі ванну замінять на душову, то за рахунок звільненого місця можна буде збільшити кухню. Ще один приклад: коли на балконі розміститься робоча зона, а комору перетворять на шафу, то в спальні знайдеться місце для великого ліжка, про яке ви завжди мріяли!

Звертайтеся в «Пан Ремонт», і ви виявите, що у вашій невеликій квартирі знайдеться ще багато вільного простору.

Ремонт однокімнатної квартири в Одесі: ціни й особливості

Якісний ремонт квартир в Одесі – це компанія справжніх професіоналів «Пан Ремонт». Ми відремонтуємо вашу «однушку» якісно й недорого!

 • Дизайнерський проєкт з оплатою за кв.м. Спеціаліст розробить проєкт, який буде включати виміри, специфікації, опис матеріалів і план розміщення меблів. Ви зможете внести в нього будь-які зміни!
 • Ремонт 1-кімнатної квартири в Одесі під ключ. Монтажники, маляри, сантехніки, електрики – в «Пан Ремонт» працюють всі фахівці, послуги яких можуть знадобитися під час капітального ремонту.
 • Фіксована вартість, можливість розстрочки та кредитування. Ви зможете оплатити роботу в кредит або поетапно (платежі в 10, 30 і 60%).
 • Матеріали можна вивчити в шоу-румі компанії.

 

Фото ремонту однокімнатних квартир з нашого каталогу допоможуть вам визначитися зі стилістичним напрямком. Сучасний або класичний інтер’єр – тільки вам вирішувати, якою буде ваша нова комфортна і функціональна однокімнатна квартира.

Дивіться також: Ремонт двокімнатної квартири, Ремонт трикімнатної квартири

Відповіді на питання

 • Щоб отримати бездоганний ремонт 1 кімнатної квартири в Одесі рекомендуємо звернутися до досвідчених професіоналів. Сучасна та надійна компанія «Пан Ремонт» запропонує вам ідеальне рішення: індивідуальний підхід, відмінну якість роботи із запропонованих матеріалів, адекватну вартість.

 • Все залежить від того, який рівень ремонту хочеться отримати. На вартість ремонту безпосередньо впливає кілька основних чинників: площа квартири, обраний стиль, вартість матеріалів. Команда професіоналів компанії «Пан Ремонт» допоможе грамотно прорахувати і підібрати дизайн, співвідношення якості і вартості вас приємно порадує.

 • Терміни виконання ремонту в однокімнатній квартирі обумовлюються індивідуально з кожним клієнтом. Все залежить від обсягу робіт, від початкового стану квартири, а також від обраного матеріалу. Компанія “Пан Ремонт” виконає всі роботи швидко і якісно.

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!