Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Стандартні ремонтні завдання – переклеювання шпалер, оновлення меблів та фарбування стін – може виконати кожна людина. А ось складні «капітальні» роботи, наприклад, заміну комунікацій або ремонт підлоги, варто доручити фахівцю. Одним із найбільш відповідальних ремонтних завдань є ремонт підлоги. Якщо ваша підлога почала скрипіти, просідати та тріскатися, зверніться до майстрів із «Пан Ремонт».

Команда з ремонту квартир «Пан Ремонт» гарантує такі переваги:

 • Індивідуальний підхід

  Кожна проблема унікальна, тому фахівець повинен володіти значним досвідом у своїй сфері. Майстри «Пан Ремонт» швидко визначать стан підлоги та запропонують вам найбільш економний спосіб її ремонту.

 • Ремонт підлоги за доступною ціною

  Вартість буде залежати від характеру проблеми, особливостей матеріалів і загальної площі підлоги

 • Сучасні технології

  Фахівці застосовують тільки сучасні методики, що гарантує високу ефективність і максимальну економічність.

 • Будь-яка складність

  Що не трапилося б з вашим покриттям, професіонали «Пан Ремонту» швидко знайдуть рішення!

Ремонт підлог в Одесі: яке покриття обрати для різних типів приміщень

Ремонт підлоги може включати лакування паркету, заміну підлогового покриття або повну заміну стяжки та настилу. Якщо підлога не затікає, не гниє, не грає і не скрипить, то можна обмежитися вирівнюванням за допомогою фанери і заміною верхнього шару покриття, а ось якщо на поверхні з’явилися вм’ятини, прогини й нерівності, то доведеться класти нову стяжку. Далі коротко розглянемо, як робиться капітальний ремонт підлоги.

Перший етап ремонту – це складання плану та кошторису, тому перш ніж починати роботу, фахівці допоможуть клієнту дібрати оптимальний матеріал покриття:

 • для спальні та дитячої найкраще підійде коркова підлога;
 • для вітальні – ламінат, паркет і масивна дошка;
 • для кухні та санвузла – плитка;
 • для передпокою та комори – лінолеум або його сучасний аналог мармолеум.

 

Далі майстри підготують приміщення (господарі повинні винести з нього меблі та предмети декору) і визначать рівень підлоги за допомогою лазерного нівеліра.

 

Важливий момент! У процесі ремонту підлоги у квартирі фахівці прокладуть і ізолюють комунікаційні та електричні канали. Якщо цього не зробити, то в разі перестановки електрообладнання покриття доведеться розкривати по діагоналі.

 

Наступний етап – це заміна стяжки. Спершу потрібно буде зняти старий шар, а після – очистити та прогрунтувати поверхню. Фахівці можуть реалізувати один із двох варіантів – бетонна стяжка або наливна полімерна підлога. Друге рішення має безліч переваг: зносостійкість, зручність, практичність і швидкість висихання. Який варіант ви не обрали б, професіонали скористаються спеціальними маяками, без яких неможливо сформувати рівну площину. Після облаштування стяжки будуть укладені шви і змонтовано ізоляційний матеріал.

 

Перш ніж приступити до монтажу верхнього шару, доведеться додатково вирівняти поверхню. Для цього майстри сформують фінішне покриття й покладуть шар гідро- і пароізоляції. Гідроізоляція захищає основу від вологи, що проникає з інших поверхів або підвалу.

 

Останній етап капітального ремонту підлоги – це монтаж підлогового покриття. Спершу фахівці створять необхідні для цього умови: вологість 95%, температура –  до 25 градусів, відсутність протягів і прямих сонячних променів, а потім – покладуть паркет, дошку, ламінат або плитку відповідно до вимог технології (плаваючим методом, на лаги тощо).

 

Як бачимо, людина, яка займається ремонтом підлоги, повинна володіти великим багажем знань і умінь. Зверніться до професіоналів з «Пан Ремонт», і результат вас приємно здивує!

 

Дивіться також: Стяжка підлоги, Укладання паркету, Укладання лінолеуму, Укладання ламінату

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!