Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку
Ремонт трикімнатної квартири

Ремонт трикімнатної квартири

Ремонт трикімнатної квартири в Одесі від «ПанРемонт»: фіксована ціна, дизайнерський проєкт і чіткі терміни

Команда досвідчених фахівців «Пан Ремонт» зробить ремонт трикімнатної квартири в Одесі будь-якої складності в старому житловому фонді або новобудові. Капітальний, євро або косметичний (в старих або нових будинках) – ми виконаємо проєкти максимально швидко і зекономимо ваш сімейний бюджет.

 1. Капітальний. Зазвичай його замовляють у тому випадку, якщо стан проводки, водопроводу, труб і перекриттів (тріщини) викликає сумніви. Послуга передбачає демонтаж усіх пошкоджених елементів оздоблення, ремонт перекриттів, заміну старих комунікацій і навіть зміну планування. Капітальний ремонт також можна замовити для новобудов (після будівельників).
 2. Євроремонт передбачає застосування найсучасніших матеріалів (які відповідають європейським стандартам якості та екологічності) та технологій. При цьому план робіт із модернізації трикімнатної квартири може включати: частковий/повний демонтаж стін або їхнє зведення, об’єднання або поділ санвузла, повне оздоблення стін, облаштування антресолей тощо.
 3. Косметичний ремонт може включати різні види робіт залежно від ваших цілей і завдань. Це може бути фарбування або обклеювання стін шпалерами, заміна меблів, монтаж покриття підлоги або його ремонт, оновлення санвузла тощо. В разі замовлення косметичного ремонту трикімнатних квартир в Одесі фахівці можуть повністю змінити дизайн приміщення.

 

Ремонт 3-кімнатної квартири в Одесі розпочинається з дизайнерського проєкту. Незалежно від обраного варіанту модернізації (капітальний, євро або косметичний) ви можете замовити інтер’єр в будь-якому стилі:

 • Оригінальний дизайн

  – бохо, «національний» (східний, японський, китайський), модерн, ар-деко, ар-нуво;

 • Сучасний інтер'єр

   – в стилі лофт, скандинавський стиль, біоніка;

 • «Класика»

  – класицизм, ренесанс, бароко, рококо, ампір, готика.


Ремонт 3-кімнатної квартири під ключ в Одесі: чому «Пан Ремонт»?

«Пан Ремонт» – це дизайнери, електрики, монтажники, маляри, штукатури та сантехніки з великим досвідом роботи! Замовте послугу у нас, і вам не доведеться шукати хороших майстрів і витрачати свій час на закупівлю матеріалів та організаційну роботу. Ми гарантуємо такі переваги.

 • Робота дизайнера

  Якщо досвідчений дизайнер навіть в однокімнатній хрущовці знайде місце для кабінету, спальні та вітальні, що й говорити про трикімнатну квартиру. Спеціаліст розробить для вас план із вимірами, зонуванням, специфікацією, кількістю та типом матеріалів тощо. Ви зможете внести в план ремонту трикімнатної квартири в панельному будинку або новобудові будь-які зміни.

 • Ціна фіксована і не змінюється в процесі модернізації житла

  Вартість, терміни та кількість матеріалів – це фіксовані параметри.

 • Якісний ремонт з гарантією

  Ми працюємо за офіційним договором, тому ви отримуєте 100% гарантію на всі матеріали та проведені роботи.

 • Фото ремонту трикімнатної квартири в каталозі реалізованих проєктів

  Ми можемо повторити для вас один із готових інтер’єрів, який вам сподобається, або ж створити абсолютно новий ексклюзивний варіант під потреби вашої родини.

Компанія ремонту квартир «Пан Ремонт» – це готові проєкти, які дизайнер може адаптувати під особливості будь-якого простору. Обирайте найкращих – і ви завжди будете насолоджуватися комфортом і зручністю у своїх оселях, адже ми продумаємо все до дрібниць.

Дивіться також: Ремонт однокімнатної квартири, Ремонт двокімнатної квартири

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!