Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку
Ремонт у стилі Лофт

Ремонт у стилі Лофт: починаємо життя з чистого аркушу

Серед усіх дизайнерських напрямків одним із найцікавіших є ремонт в стилі Лофт – м. Одеса. Він дуже популярний не тільки серед киян, а й серед одеситів. Насправді причин, чому люди все частіше хочуть отримати від «Пан Ремонт» будинок саме в цьому стилі, чимало.
Лофт закохує в себе з першого погляду завдяки характерній грубості, яка вдало поєднується з мінімалізмом і простотою. При цьому квартира в стилі Лофт завжди індивідуальна й унікальна завдяки авторським меблям і предметам декору.

Історія цього стилю розпочалася у 1950-і роки. Саме тоді нестача житлової нерухомості спонукала шукати альтернативні рішення. Ними стали будівлі старих складських комплексів, заводів і фабрик, які спішно переобладнали під житлові приміщення, що здавалися задешево. Саме це і визначило основні риси цього стилю.

Основні риси ремонту квартири в стилі Лофт – Одеса

Стиль має більше характерних особливостей, ніж будь-який інший. До найбільш суттєвих із них належать:

 • Максимально вільне планування.
  Чим менше внутрішніх стін і перегородок, тим краще і просторіше;
 • Високі стелі.
  Разом з грубою обробкою, вентиляційними та комунікаційними трубами, відкритими балками і проводами освітлення вони утворюють завершену композицію. У квартирах із цим складніше, але дизайнери «Пан Ремонт» знаходять дуже цікаві рішення;
 • Грубе оздоблення стін.
  Це візитна картка Лофту, що виражається недбалою штукатуркою, цегляною кладкою і масивами бетону. Вона уособлює атмосферу промислових приміщень;
 • Велика кількість світла.
  Попри агресивну недбалість, ремонт квартири в стилі Лофт не терпить зайвої темряви. Це досягається за рахунок габаритного за площею скління, через яке в приміщення проникає максимум сонячного світла. При цьому вікна зазвичай нічим не закриваються;
 • Багатофункціональні меблі.
  Можна використовувати дизайнерські меблі з елементами з ХХ століття. Як правило, предмети меблів мають нейтральні тони.
  каміни та печі. Раніше вони були незамінним джерелом тепла, проте зараз вони більше використовуються як функціональний, але все ж декоративний предмет.

Це основні елементи, які можна без особливих зусиль застосувати в сучасній квартирі.

Стиль Лофт у дизайні квартири

Чудова новина для тих, хто сумнівається, чи варто замовити ремонт квартири в стилі Лофт. Попри те, що він передбачає максимально вільний простір, не обов’язково робити повне перепланування. Наші дизайнери часто використовують компромісне рішення – суттєве розширення дверних прорізів.

Наші клієнти тепло вітають ідею про об’єднання кухні та вітальні, коли вже з’являється відчуття вільного простору, але все одно залишаються приватні зони. Особливо якщо збільшити площу скління.

Також варто відзначити, що в кожному типі приміщення стиль набуває свої особливі риси:

 • Ремонт кухні в стилі Лофт – це гармонійне поєднання скла та хрому. У центр уваги виводиться техніка, якої повинно бути багато: холодильник, посудомийка, духовка й обов’язково кавоварка. Меблі добираються мінімалістичні.
 • Ремонт вітальні в стилі Лофт реалізується через великі вікна, дерев’яну підлогу, грубо оброблені стіни та масивний шкіряний або текстильний диван. Його доповнюють грамотно розставлені крісла, пуфики й журнальний столик. Елементи декору розташовують у нішах і на відкритих стелажах.
 • Ремонт спальні в стилі Лофт зберігає її затишну атмосферу. Приміщення оформляється у спокійних кольорах, а одна зі стін часто залишається необробленою. Для візуального розширення простору чудово підходить дзеркальна шафа-купе. З декору використовуються декоративні подушки в тій же кольоровій гамі.
 • Ремонт ванної кімнати в стилі Лофт не обмежується лише цим стилем, а може бути представлений несподіваними комбінаціями, наприклад, поєднання Лофту й ультрасучасного хай-теку.

Якщо ви хочете зробити свій будинок дійсно незвичайним, індустріальний стиль практично ідеально підходить для цього. Особливо, якщо за справу беруться дизайнер і майстри в компанії ремонту квартир «Пан Ремонт» в Одесі.

Актуально для Вас: Ремонт в скандинавському стилі, Дизайн і ремонт квартир

Відповіді на запитання

 • Стиль лофт — це особливий стиль інтер’єру, характеризується високими стелями, мінімум перегородок, але максимум свіжого повітря. Loft дослівно перекладається з англійської як «горище», саме це і задає особливий напрямок в інтер’єрі.

  • Груба обробка, цегляні зношені стіни, бетон, місцями можлива відбита штукатурка.
  • Елементи: металеві колони, балки, не ховаються вентиляційні, водопровідні та каналізаційні труби, які надають інтер’єру особливий смак.
  • Великі вікна з тонкими палітурками.
  • Грубі меблі, часто простих форм. Також, меблі повинні бути брутальні і мінімалістичні, що асоціюється з цехом.
  • Аксесуари: графіті, плакати, абстракції або навіть дорожні знаки.
 • Ремонт в стилі лофт створить по-справжньому оригінальний інтер’єр «вуличного стилю» з мінімальними витратами. Ви можете реалізувати ремонт з мінімальним бюджетом, але при цьому потрібно грамотно продумати зонування простору, колірну гамму меблів і стін, доповнити інтер’єр аксесуарами. Якщо ви вирішили зробити ремонт квартири в стилі Лофт, найкраще звернутися в компанію “Пан Ремонт” в Одесі, де досвідчені фахівці прорахують вартість ремонту і терміни виконання, економлячи час і сили клієнта.

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!