Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Що таке дизайн-проект квартири і навіщо він потрібен?

Дизайн-проект квартири – одна з двох найважливіших умов успішного ремонту житла. Він визначає загальну концепцію інтер’єру, а також конкретні кроки по її реалізації. У компанії «Пан Ремонт» працюють досвідчені дизайнери, які розробляють професійні дизайн-проекти будь-якого рівня складності для одеситів. Вони допоможуть реалізувати будь-які ваші бажання, потреби і смаки на практиці.

Що таке дизайн-проект квартири?

Під будь-яким сучасним дизайн-проектом слід розуміти пакет документів, що представляють собою презентацію майбутнього інтер’єру з візуальної демонстрацією, а також технічним описом робіт, необхідних для його виконання на практиці. Іншими словами, це дорожня карта, з якою ви заздалегідь дізнаєтеся, як буде виглядати ваша квартира, і що для цього потрібно зробити.

дизайн-проект в Одесі

Цели и задачи дизайн-проекта

Чи доводилося вам коли-небудь зустрічатися з ситуаціями, коли ваші бажання і вимоги не можливо реалізувати? Наприклад, коли об’єднати два приміщення заважає несуча стіна. Або коли ви самі не до кінця розумієте, що хочете отримати в кінці ремонту?

Розробляючи дизайн-проект квартири в Одесі, наші фахівці приводять бажання, потреби замовника в повну відповідність з нормативними вимогами будівельної галузі. Це одна з найважливіших цілей, якої набагато легше і дешевше досягти ще на етапі проектування.

Друга важлива мета – розробка цілісної концепції інтер’єру. Коли ви робите ремонт по принципу «буде проблема – буде вирішення», то в такому випадку ваші рішення можуть змінюватися буквально по кілька разів на дню. В результаті за підсумком ви отримаєте масу нестиковок, що породжують реальний хаос і в голові, і в приміщеннях. Дизайн-проект допомагає створити цілісний інтер’єр, де всі елементи будуть гармоніювати між собою.

Розроблюваний нашими співробітниками дизайн-проект також вирішить наступні завдання:

 • забезпечує єдине стильове рішення для квартири;
 • дозволяє враховувати особистісні особливості кожного мешканця;
 • максимально раціонально використовує кожен метр площі;
 • враховує абсолютно всі деталі, відповідно проблем і неточностей не виникне.

Тобто, що дизайн-проект в Одесі, що в будь-якому іншому місті – це корисна і потрібна послуга, яка зробить ваш ремонт краще в усіх можливих сенсах.

дизайн квартири в Одесі

Що включає в себе дизайн-проект квартири?

Це цілий пакет документів, що описує ремонт об’єкта з усіх боків. Особлива увага приділяється технічній стороні питання, так як в подальшому створені схеми та специфікації стануть інструкцією до виконання майстрами-ремонтниками.

Дизайн-проект Одеса стандартно включає в себе:

 1. Комплект креслень. У них відбивається поточний стан об’єкта, а також кроки проведення ремонтних робіт. Це і монтаж / демонтаж конструкцій; розташування і структура електромережі, сантехніки та інших комунікацій і т.д.
 2. Візуалізація. Це ескіз, 3D-візуалізація або колаж, за допомогою яких наш дизайнер представляє замовнику майбутній інтер’єр квартири, зазвичай в декількох варіантах. З їх допомогою людина знайомиться з фактурою і колірною гамою обробки, розміщенням меблів і декоративних елементів, приладів освітлення.
 3. Специфікації. Документи, що містять дані про кількість та перелік будматеріалів, сантехніки, освітлення, меблів, побутової техніки, декоративних елементів. Вони дають уявлення про витрати на майбутній ремонт.
 4. Пояснювальна записка. У ній фіксується загальна концепція майбутньої квартири, детально розписуються інтер’єрні композиції по кожному приміщенню і використовувані в проекті рішення (функціональні, технічні, декоративні).

Таким чином, замовити дизайн-проект – значить довірити фахівцям виконати величезний обсяг робіт. Однак результат по красі і практичності завжди перевершує найсміливіші очікування.

дизайн проект інтер'єру квартири в Одесі

Позитивні якості дизайн-проекту

Ми настійно рекомендуємо перед змінами в житлі замовити дизайн-проект квартири. Ця послуга дасть вам безліч цікавих вигід, в тому числі:

 • попередження можливих помилок і прорахунків при проектуванні і виконанні робіт. Це непоганий спосіб заощадити на поправках;
 • безпосередній ремонт просувається швидше і впевненіше, так як він ведеться по кресленнях і схемах;
 • візуалізація дає можливість вам представити, як буде виглядати ваша квартира, задовго до початку практичного втілення;
 • професійний дизайнер знайде найкращі інтер’єрні рішення під ваш бюджет, тому вартість ремонту не виявиться раптово захмарною.

І це тільки частина переваг, які дає дизайн-проект квартири в Одесі від компанії «Пан Ремонт».

Ціна дизайну квартири в Одесі

Відразу хочемо відзначити, що вартість цієї послуги завжди виправдовує себе. У нашій компанії на дизайн-проект квартири ціна обумовлена двома основними факторами: площа квартири і обраний вами пакет послуг.

ремонт квартири дешево в Одесі

«Пан Ремонт» пропонує три пакетних пропозиції, які відрізняються між собою кількістю документації та, відповідно, рівнем опрацювання проекту. Відповідно і розцінки на дизайн-проект складають від 140 до 490 гривень за квадратний метр.

Ремонт квартир в Одесі

Наша компанія також пропонує послуги з професійного ремонту житла в будь-якому стилі. Наші майстри мають необхідну кваліфікацію, багаторічний досвід роботи і успішно застосовують передові рішення будівельної галузі.

Замовивши у нас дизайн проект Одеса і ремонт, ви гарантовано отримаєте бажаний результат, і зможете непогано заощадити. Ремонт квартир в Одесі «Пан Ремонт» – це ваш надійний помічник, який зробить ваше житло сучасним, затишним і практичним.

Що таке укладання паркету?
З чого почати ремонт в новобудові - етапи і планування