Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Що таке косметичний ремонт квартири

Іноді інтер’єр дуже хочеться «оновити», замінити зношені рами… Незначний косметичний ремонт може повернути втрачену красу і затишок. Саме такий ремонт квартир в Одесі робиться найчастіше. Як же запланувати все так, щоб мета не перетворилася на стихійне лихо?

косметичний ремонт

Етапи косметичного ремонту

Що таке косметичний ремонт квартири? Для розуміння процесу виділимо його етапи — так ви зможете спланувати послідовність робіт і скласти приблизний кошторис. Основними етапами такого ремонту є:

 1. Оздоблення стелі. Бюджетний варіант: побілка, фарбування, шпалери і стельові плити. Середня цінова категорія: декоративна штукатурка, натяжні і підвісні стелі, дерево і пробка. Дорога: дзеркальні або кесонні стелі, венеціанська штукатурка, сграфіто.
 2. Фарбування батареї у колір стін. Матеріал труби не важливий, адже фарбування дає змогу уникнути іржі або гниття.
 3. Вертикальні поверхні також очищаються і наново оздоблюються.
 4. Оновлення проводки — якщо будинок старий, найчастіше потрібна повна або часткова заміна проводки.
 5. Реновація вікон і дверей — якщо вони були пофарбовані, доведеться освіжити фарбування, видаливши старе.
 6. Завершальний монтаж підлогового покриття.

Планування дизайну квартири

Після того як ми визначили, що входить у косметичний ремонт квартири, окремо зупинимося на естетичному аспекті. Перш ніж обирати шпалери, бажано визначитися із загальною концепцією дизайну і дотримуватися її в усьому. Для цього можна звернутися до фахівців або розробити її самостійно.

Ремонт квартир косметичний під ключ

Що варто передбачити в концепції дизайну, плануючи косметичний ремонт? Одеса славиться своїми творчими людьми, і це також можна обіграти. Обов’язково врахуйте такі принципи:

 • єдність і гармонія текстури та кольору;
 • баланс усіх компонентів;
 • домінантний акцент;
 • ритм декору;
 • масштаб і пропорції.

Складання кошторису

Вище ми визначили, що охоплює косметичний ремонт квартири, тож можна легко прорахувати приблизну вартість планованих змін. У кошторисі враховують не тільки ціни оздоблювальних матеріалів або фарб, а й різних витратних матеріалів (клей, ганчірки, розчинники) і робіт (якщо ви не плануєте все робити самостійно). Також варто закласти певну суму на непередбачувані витрати.

ремонт квартири косметичний в Одесі

Ремонт квартир в Одесі має різну вартість. Перш ніж починати підрахунки або звертатися до організації, яка пропонує відповідні послуги, потрібно визначити параметри усього приміщення. Адже ціна робіт, насамперед, залежить від площ, з якими доведеться працювати.

Підготовка кімнат

Косметичний ремонт, ціна якого залежить не тільки від вартості використовуваних матеріалів і кваліфікації майстрів, а й від часу проведення, слід починати з максимального розвантаження оновлюваного приміщення. Гарна підготовка — запорука вашого комфорту під час робіт, а також якісного результату.

Великі меблі розташуйте в іншій кімнаті. Те, що винести не вдається, ретельно сховайте під захисною плівкою. Якщо меблі нікуди поставити поза приміщенням, відсуньте їх від стін.

Дрібні речі покладіть в ящики. Щоб захистити підлогу, накрийте її спеціальним матеріалом. Усі вимикачі надійно ізолюйте, щоб на них не потрапила вода. Стіни мають бути підготовлені і очищені для наступних робіт — максимально чисті, рівні та сухі. Тільки тоді можна очікувати, що все зробиться правильно, буде виглядати естетично і протримається десятки років.

Ціна косметичного ремонту з матеріалами

Це традиційний і відносно нескладний спосіб оновлення приміщення. У цілому, з таким завданням може впоратися своїми силами і одна людина, якщо знати підходи до процесу і озброїтися усіма підручними пристосуваннями.

Ціна варіюється в досить широкому діапазоні, в середньому від 190 до 290 доларів за квадратний метр.

ПанРемонт - ремонти квартир в Одесі

Тепер зрозуміло, що собою являє косметичний ремонт. Одеса рясніє безліччю фірм, які на ньому спеціалізуються. Але таку відповідальну справу все ж довіряють компанії «Пан Ремонт», клієнти якої завжди в захваті від результату.

Фарбування стін: як уникнути основних помилок
Видео о том как мы снимали рекламу