Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Що таке кухня сканди: дизайн і меблювання

Важливість кухні в будинку складно переоцінити. Це приміщення, в якому сім’я проводить чимало часу під час сніданків, обідів і вечерь або ж в процесі приготування. Саме тому дизайн і функціональність цього приміщення вкрай важливі. Один з варіантів, в яких обидва ці елементи виражені досить яскраво – кухня сканді. Вона гармонійно поєднує в собі простоту, елегантність і функціональність.

Дизайн кухні в скандинавському стилі

Даний інтер’єрний стиль прийшов до нас з холодних північних держав, тому він втілює в собі їх досить строгий характер. Це світ засніжених вершин, покритих льодом річок, засніжених дерев, – кілька штрихів, і він виявляється несподівано дуже затишним для проживання.

Дизайн кухні в скандинавському стилі

Кухня в стилі сканди має цілий ряд характерних особливостей, до найважливіших з яких можна віднести:

  • основний акцент на функціональність і практичність, тоді як дизайнерське оформлення другорядне;
  • світла гамма кольорів з включенням яскравих або контрастних деталей;
  • лаконічні, досить суворі форми і лінії;
  • велика кількість натуральних матеріалів, в тому числі деревини з цікавою текстурою;
  • велика кількість світла, максимум вільного простору при мінімальному обсязі декоративних елементів.

Поєднавши все це разом, ми отримуємо досить невигадливу, але цілком затишну обстановку, в якій хочеться проводити час.

Перейти в категорію: Ремонт кухні в Одесі

Оздоблення кухні в скандинавському стилі: стіни, підлоги, стелі

Кухні в сканди стилі вкрай вимоглива до обробних матеріалів. Тут недоречна штучність, тільки природні фактури: дерево, камінь, скло. Вони відмінно гармонують між собою.

Оздоблення кухні в скандинавському стилі

Особливо важлива обробка стін, яка задає тон всьому приміщенню. Нерідко для цієї мети вибирається бежева або будь-яка інша світла штукатурка. Однак кухня в скандинавському стилі пропонує масу можливостей для самовираження. Особливо, якщо ви виберете варіант з облицюванням стін плиткою, який:

  • розбавить «гладкі» поверхні;
  • задасть особливий тон приміщенню;
  • в разі поєднаної кухні і вітальні – допоможе зонувати простір, зробить зони цілісними.

Вигідним чином кахель на стінах доповнить плитка для підлоги в традиційних для сканди тонах, найчастіше темно та світло-сірих, бежевих. Гідна альтернатива їй – ламінат. Він цінний тим, що дозволяє імітувати дерев’яну підлогу, завдяки чому ви забезпечите завершеність дизайну і стилю кухні в сканді стилі. Як більш бюджетного підлогового покриття можна використовувати лінолеум із фактурою під дерево.

Що стосується стелі, то для нього традиційний білий колір. Оптимальний вибір – фарбовані стелі. Однак для більшої оригінальності можна оформити або матові натяжні стелі, або підвісні гіпсокартонні. Ремонт квартир в Одесі дозволяє реалізувати будь-які рішення.

Меблювання кухні сканді

На відміну від багатьох інших інтер’єрних композицій, ремонт квартири в скандинавському стилі, особливо по частині кухні, легко пізнаваний по мінімуму меблів і достатку вільного простору.

Меблювання кухні сканді

Меблі для скандинавських кухонь найчастіше береться світла, і в ній гармонійно поєднуються дерево з металом, склом або плетеними елементами декору. Велике значення мають строгі, але елегантні геометричні форми.

Слід приділити увагу підбору кухонного гарнітура. Верхні модулі підбираються з відкритими полицями або зовсім без них. Це дозволяє не захаращувати простір, а також додає світла кухні. Кухонні меблі вибирають з матовою поверхнею, хоча для компактних приміщень більше підійдуть моделі з глянцевими поверхнями.

Кольори кухні в скандинавському стилі

Гамма по кольору завжди світла. Її основу складають білі, світло-сірі і бежеві тони. Вони дають людині відчуття тепла і затишку, яких так не вистачає в північних країнах.

Самий популярний саме білий колір. Він застосовується найбільш активно, в обробці і декоруванні. Однак, щоб приміщення не були настільки холодними, білий розбавляється великою гамою інших світлих тонів.

Ремонт квартир від компанії «Пан Ремонт»

Наша компанія спеціалізується на професійних дизайнерських ремонтах у всіх сучасних інтер’єрних напрямках. І досить часто у нас замовляють саме ремонт квартири в скандинавському стилі.

Він універсальний і підходить людям з різними смаками. Головне, щоб розробкою дизайну займалися професіонали, які зможуть максимально використовувати всі переваги вашого житла. 

Скандинавський стиль: в чому особливість ремонту?
Дизайн інтер'єру квартири за допомогою ІКЕА