Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Спальня у стилі лофт: сучасні ідеї дизайну й ремонту квартири

Серед багатьох варіантів оформлення спальня в стилі лофт заслуговує на окрему увагу. Це стиль зі своїм особливим характером, який успішно поєднує в собі класику і сучасність.

Оформлення кімнати в рамках такого інтер’єру дає низку переваг:

 • максимум вільного простору, завдяки чому навіть маленьке приміщення не буде «затісним»;
 • вільне втілення будь-яких дизайнерських задумів, оскільки в лофті легко сполучаються елементи різних стилів;
 • багатофункціональність, здатність приміщення «підлаштуватися» під будь-які потреби мешканців. Зонування приміщень узагалі не викликає складнощів.

Особливо цікавим є ремонт спальні в стилі лофт, тому що його результати завжди приємно дивують господарів. У реальності кімната завжди виявляється навіть красивішою, ніж у проєкті.

Спальня в стилі лофт

У чому відмінності стилю лофт від інших стилів

Ремонт квартир в Одесі під Лофт має масу характерних особливостей, які вигідно відрізняють його від інших стилів. До найістотніших особливостей можна віднести:

 • опорядження з мінімумом витрат. Тут характерними є голі цегляні стіни й навіть гладкий бетон, або ж здійснюється імітація кладки, покриття стін грубою штукатуркою. Простота і брутальність тільки вітаються;
 • відкриті комунікації. Одна з основних фішок лофту. Гарно розведена проводка, повітроводи і труби опалення, що йдуть до радіаторів, надають особливого шику кімнаті;
 • високі стелі й великі вікна. Завдяки цьому максимально використовується денне світло, яке буквально заливає приміщення, забезпечуючи затишок і гарний настрій;
 • відсутність обмежень щодо меблів. Сюди відмінно вписуються як штучно зістарені дерев’яні, так і металеві меблі, а відповідна атмосфера досягається за рахунок використання аксесуарів.

Найголовніше, що дизайн спальні в стилі лофт цілком відкритий для найбільш сміливих і неординарних ідей. Усі вони відмінно вписуються в загальну концепцію.

Лофт спальня

Особливості організації простору стилю лофт для спальні

Перший аспект, на якому варто акцентувати увагу, — у центрі загальної композиції завжди стоїть ліжко. Воно оформлюється як справжній артоб’єкт за рахунок оббивки й аксесуарів, часто встановлюється на спеціальну платформу й оснащується оригінальним узголів’ям.

Нерідко спальня робиться частиною основного приміщення і відділяється від нього стелажем, ширмою, важкими портьєрами, перегородкою зі склоблоків чи за допомогою інших засобів.

Що стосується наповнення кімнати, то тут провідний принцип — мінімум речей і максимум простору. Тому меблі підбираються не тільки під стилістику, а й з погляду їхньої функціональності. Вони розміщуються так, щоб у приміщенні залишалося достатньо вільного місця. Перевага віддається вбудовуваним конструкціям.

Аксесуари й інші предмети повинні бути негроміздкими й легко переміщатися всередині приміщення. Через особливості інтер’єру кімнату часто доповнюють декоративним каміном, що додає кімнаті теплоти.

Маленька спальня в стилі Лофт

Звучить дивно, проте волелюбний лофтовий інтер’єр чудово «почувається» навіть у невеликому приміщенні. У цьому випадку вдається створити неймовірно заспокійливу, затишну атмосферу. Достатньо використовувати кілька хитрощів:

 • основою повинні бути світлі тони. Вони гармонійно вписуються в загальну концепцію і дають можливість візуально розширити кімнату. Доречно використовувати й кілька відтінків. Головне, щоб вони гармоніювали між собою;
 • підсилити й розподілити освітлення. Відомо, що темні кути скрадають простір, тому їх потрібно освітити. Завдяки цьому спальня залишатиметься просторою в будь-який час;
 • залишити тільки мінімум меблів. Оптимальний набір — ліжко, вбудована шафа, журнальний столик, кілька пуфиків і настінні полиці;
 • декоративні елементи варто розставляти врозкид, щоб за невеликої кількості виявилася прикрашеною вся кімната.

Усі ці й інші інструменти для створення інтер’єрів успішно використовують наші дизайнери. Подивіться на фото спальні в стилі лофт і впевніться, що результат завжди перевершує очікування.

Вартість дизайну й ремонту квартири в стилі Лофт

Витрати на ремонт залежать не стільки від стилю, як від площі кімнати, складності опорядження, використовуваних будматеріалів і багатьох інших факторів. Ще одна вигода лофту — можливість скласти й реалізувати гідний інтер’єр навіть в умовах обмеженого бюджету. Зверніться до менеджерів нашої компанії, і вони складуть для вас детальний кошторис у бажаних межах.

дизайн та ремонт квартири в стилі Лофт

Переваги компанії з ремонту квартир в Одесі — «Пан Ремонт»

Наша компанія пропонує послуги ремонту під ключ. Над вашим замовленням працюватиме команда професійних дизайнерів і будівельників, здатних за приємною ціною реалізувати будь-який проєкт. Усі роботи ведуться за договором. Завдяки цьому ви можете бути певні, що все буде зроблено вчасно й з гарантією якості.

Перейти: Ремонт квартири в стилі Лофт

Дизайн і ремонт 3-кімнатної квартири: основні поради і правила
Як робиться стяжка підлоги