Якщо ви вирішили замінити стару підлогу на ламінат, паркет, лінолеум або масивну дошку, то перш ніж приступати до чистового монтажу, доведеться підготувати основу – стяжку підлоги. На перший погляд це завдання здається простим, але насправді для більшості покриттів перепад висот на поверхні основи не повинен бути більшим, ніж 1-2 мм. Таким чином, підготовку стяжки можна вважати ювелірною роботою. Щоб зробити все правильно, потрібно мати спеціальну техніку, а також вузькоспеціальні знання і вміння.
Доручіть завдання з підготовки стяжки підлоги фахівцям з ремонту квартир в Одесі «Пан Ремонт», і ви отримаєте такі переваги:
-
Гарантія якості
Наші професіонали реалізують завдання відповідно до вимог технології. Це означає, що вам не доведеться турбуватися про цілісність підлоги в майбутньому.
-
Спеціальна техніка
Якщо ви будете користуватися звичайним будівельним рівнем, то не зможете сформувати ідеально рівну поверхню. А ось фахівці «Пан Ремонт» застосовують професійну техніку, що дозволяє створити площину з перепадами не більше, ніж 1 мм.
-
Стяжка підлоги в Одесі за доступною ціною
Менеджери «Пан Ремонту» розуміють, що вартість – це один з ключових критеріїв при виборі виконавця. Наша компанія пропонує клієнтам тільки доступні ціни!
Стяжка підлоги в Одесі: варіанти покриття
При формуванні стяжки використовуються найрізноманітніші методики та матеріали. Давайте розберемося, які переваги й недоліки має кожен з них.
Цементно-піщана стяжка (для будинків і квартир з бетонними перекриттями) – найпопулярніший варіант
Цементна основа характеризується дуже високою міцністю та зносостійкістю. Вона ідеально підходить для приміщень із високою вологістю та значним навантаженням на основу (на підлозі буде стояти важка сантехніка) – санвузла та кухні. Стяжку з цементного розчину також обирають у тому випадку, коли потрібно вирівняти підлогу з великим нерівностями (до 5 см) або приховати комунікації.
Порада! Якщо вас цікавить стяжка підлоги за доступною вартістю, то слід вибрати бетонну стяжку, а якщо швидке висихання – швидкосохнучу суміш. В майбутньому на будь-яке з покриттів можна стелити паркет, лінолеум, ламінат або плитку.
Напівсуха стяжка
Цей варіант відрізняється від попереднього тільки тим, що в цементний розчин додають мінімум води (в окремих випадках його також доповнюють фіброволокном). Зміна технології дозволяє отримати кілька важливих переваг. По-перше, стяжка буде більш щільною і не дасть усадки, по-друге, вона швидше застигне. Доки підлога буде висихати, в сусідніх кімнатах можуть зберігатися будматеріали (у випадку з бетонною основою це заборонено). Недорогу напівсуху стяжку підлоги в квартирі можна замовити в «Пан Ремонт».
Самовирівнювальні суміші для підлог з нерівностями до 3 см
Сьогодні на ринку представлено багато видів наливних підлог: швидковисихаючі, міцні, тонкошарові та «для теплих підлог». Самовирівнювальна основа має багато плюсів: простота монтажу, застигає буквально за добу, висока міцність (підходить навіть для приміщення з підвищеною прохідністю), стійкість до температурних перепадів.
Суха стяжка
У цьому випадку на підлогу стелять гіпсоволокнисті листи, а в якості основи для них використовується керамограніт і гідроізоляція. Таке вирівнювання має тільки одну перевагу – його можна здійснити в кілька етапів. Якщо ви потребуєте простого рішення, то виберіть альтернативний метод – монтаж фанери (для дерев’яних і бетонних підлог). Тонке покриття монтують безпосередньо на дощату підлогу або із застосуванням лаг. Цей варіант підходить тільки в тому випадку, якщо в приміщенні не буде серйозних перепадів температур.
Звертайтеся в «Пан Ремонт», і ми допоможемо вам обрати найкраще рішення, а також реалізуємо завдання в найкоротший термін.
Дивіться також: Ремонт підлоги, Дизайн і ремонт квартири, Монтаж теплої підлоги