Монтаж гіпсокартону на стелю все частіше замовляють, коли планують ремонт квартир в Одесі! Цей вид оздоблення естетичний, стильний і гармонійно доповнює інтер’єр будь-якого приміщення, як житлового або офісного, так і клубу або концертного залу. Давайте поговоримо докладніше про цю цікаву технологію.
Монтаж гіпсокартону на стелю: етапи роботи
Монтаж гіпсокартону стелі проходить в декілька етапів:
- Для початку наноситься розмітка. На кожній зі стін потрібна горизонтальна лінія, обов’язково максимально рівна – це буде рівень стелі. Фахівці рекомендують лазерний рівень як найбільш оптимальний.
- Потім потрібно зробити розмітку безпосередньо на стелі, розкреслити, де будуть прямі підвіси.
- І, нарешті, потрібні стельові профілі. Ними потрібно обшити кімнату по всьому периметру.
Щоб обшити кімнату, профілі спочатку закріплюють від стіни до стіни на стелі.
Потім беруться поперечні коротші профілі та встановлюються між довгими. Для хрестових з’єднань при цьому потрібно спеціальне кріплення. Для контролю над установкою поперечних профілів потрібен рівень – найкраще, якщо це буде будівельний рівень із магнітом на одній його стороні.
Особливості технології монтажу гіпсокартону на стелю
Не забудьте обов’язково проклеїти всі ті місця, де профіль і стінка стикаються. Основний (направляючий) профіль повинен бути довжиною три метри, а у кріплення елементів такої довжини є свої нюанси. Так, необхідні чотири точки дотику профілю зі стіною – для цього використовуються дюбель-цвяхи, щоб конструкція протрималася як можна довше, і ніяких проміжків не допускають. Як бачите, монтаж гіпсокартону стелі здійснювати хоча й нескладно, але потрібно бути максимально акуратним і уважним.
Дуже важливо, щоб підвіс П-подібної форми був сформований заздалегідь: він потрібен, щоб надати стику профілів додаткову міцність, закріплюється зліва і праворуч від стику. А поперечно довгим профілям клеять цілісний лист гіпсокартону. У центрі профілю вже здійснюється безпосередньо з’єднання листів.
Після закінчення виставлення профілів проводяться комунікації: наприклад, мережевий кабель, телефонний, електропроводи. За обшивкою дроти потрібно проводити в гофротруби, які не горять: це може бути пластикова гофра, маркована як негорюча, або ж металлорукав.
Технології
Монтаж гіпсокартону може проводитися за участі різних профілів::
- Дерев’яних брусків, з яких робиться каркас.
- Профілів з металу.
- Клейових сумішей, які змішують із цементу або гіпсу.
Розповімо докладніше про те, як кріпити гіпсокартон в тому випадку, якщо профіль зроблений з металу. На конвеєрі смужку сталі, яку перед цим оцинковують, гнуть із рулону; виходить жорстка рейка з перетином стандартних розмірів. Щоб рейка стала ще більш жорсткою, додається ще й насічка, обов’язково не наскрізна, а з кроком в 300-600 мм додають наскрізні отвори, за допомогою яких їх і кріплять до стіни. Така технологія монтажу гіпсокартону гарантує довговічний результат, високу вологостійкість. До неї можна додати теплоізоляцію, вона підходить навіть для дуже кривих стін. На жаль, для такої стіни не характерна хороша звукоізоляція.
Якщо ж робити каркас із дерева, то потрібна дуже рівна деревина, без вогкості й цвілі. Це екологічно, допомагає підтримати тепло- та звукоізоляцію. Але, на жаль, волога є дуже серйозним ворогом такої технології монтажу гіпсокартону.
Якщо ж клеїти профілі на клей, потрібна рівна поверхня, з перепадами максимум до 20 мм, а основа максимально міцна та загрунтована. В результаті буде прекрасна звукоізоляція, але ось теплоізоляцію укласти не вийде.
Де замовити монтаж гіпсокартону в Одесі?
Ремонт квартир в Одесі найкраще замовляти в компанії «Пан Ремонт». Ми здійснюємо швидкий і якісний монтаж гіпсокартону в Одесі за найнижчими цінами.
Кваліфіковані фахівці приїдуть до вас на об’єкт, проведуть всі необхідні розрахунки, розберуться, яка з методик найбільш практична та виправдана саме у вашому випадку. Робота буде максимально якісною, а ви не пошкодуєте, що звернулися саме до нас.