Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Теплі підлоги: опис, види, переваги

Серед опалювального обладнання з кожним роком все більшої популярності набуває система «тепла підлога». Багато одеситів вже на практиці переконалися в тому, що установка такого комплексу повністю себе виправдовує, дозволяючи знизити витрати на опалення на до 30% за рахунок особливостей роботи.

Компанія ремонту квартир «Пан Ремонт» пропонує водяні і електричні види теплої підлоги з монтажем під ключ. Такі системи мають ряд незаперечних переваг:

 • мають значний термін експлуатації;
 • виключають ймовірність даремних тепловтрат;
 • плавно і рівномірно нагрівають повітря в приміщенні;
 • характеризуються невеликою температурою нагрівача;
 • не займають місце, і не обмежують можливості по влаштуванню інтер’єру.

Крім того, кожен вид системи має і свої окремі переваги, особливості. Розглянемо їх докладніше.

Водяний

Ця модель підходить для приватних будинків і котеджів з індивідуальною системою водяного опалення. Маючи принцип роботи такий же, як і у випадку зі звичайними радіаторами, тут він буде зручним в експлуатації, ефективним і безпечним. Тепла підлога водяний можна використовувати як основну або допоміжну систему обігріву.

Водяна тепла підлога

Система має багатошарову структуру:

 1. Перший шар – теплоізоляція, яка перешкоджає втратам тепла. Використовуються спінені матеріали (поліетилен, полістирол) або ж фольговані утеплювачі. На перші додатково укладається тепловідбивна фольга.
 2. Другий шар – металева сітка, яка виконує роль каркаса для системи.
 3. Третій шар – опалювальний трубопровід на основі металопластикових труб. Вони укладаються з кроком 10-20 см в залежності від необхідної потужності системи. Труби кріпляться до сітки, а також приєднуються до розподільного пристрою.
 4. Четвертий шар – стяжка на основі спеціального розчину товщиною 4-6 см, яка закриває труби, служить для укладання підлогового покриття і є теплопровідником.

Така конструкція досить надійна і економічна. Однак тут є критично важливим професійний монтаж теплої підлоги, так як в разі поломки витрати на ремонт будуть істотними.

Електричний

Система досить універсальна, являє собою відмінний вибір для приватних квартир, офісів та інших типів приміщень. Вона добре підходить покриттям для підлоги: кахлем, ламінатом, лінолеумом, паркетом і іншими.

Електрична тепла підлога

Будь-електричний тепла підлога характеризується такими перевагами:

 • точна настройка температурного режиму з кроком до 0,1 ° С;
 • можливість задати час включення/вимикання;
 • термін експлуатації;
 • низька температура нагріву, що гарантує безпеку експлуатації;
 • швидка і точна діагностика можливих поломок, простий і недорогий ремонт.

Єдиний нюанс, на якому можна акцентувати увагу – потрібна прокладка окремої лінії електромережі через велику потужності системи.

Електроопалення представлено конвекційним і інфрачервоним видами. У конвекційних теплогенератором виступає електрокабель, який нагрівається і передає тепло на поверхню підлоги. Саме від типу конструкції виділяють тепла підлога:

 • гріючий кабель, що складається з однієї-двох струмоведучих жил. Він послідовно укладається в стяжку товщиною 3-5 см з певним кроком, який розраховується під розрахункову потужність обігріву;
 • нагрівальні мати, в яких використовується такий же, але більш тонкий кабель, закріплений на сітчастому підставі. Такий варіант більш зручний в монтажі.

Інфрачервоні системи мають зовсім інший принцип роботи і сьогодні є найбільш цікавою пропозицією.

Плівковий

В його основі – тонка плівка з нагрівальних інфрачервоних елементів. Така конструкція економічна, екологічна і абсолютно безпечна.

Найбільша перевага полягає в тому, що за ціною монтаж теплої підлоги цього типу виявляється найбільш вигідним. Тим більше, що можна забезпечити достатню потужність обладнання – воно монтується не тільки в підлогу, але також і в стіни.

Тепла підлога в Одесі

Переваги монтажу в компанії «Пан Ремонт»

У нашій компанії ви можете замовити професійний ремонт квартири в Одесі, в тому числі монтаж теплої підлоги. Ми пропонуємо весь комплекс послуг, пов’язаних з облаштуванням систем опалення:

 • кваліфіковані консультації;
 • допомога у виборі матеріалів і комплектуючих;
 • оперативний монтаж обладнання будь-якого типу з подальшим укладанням підлогового покриття, настінної обробки.

«Пан Ремонт» – це професійне виконання робіт, фіксовані і заздалегідь відомі ціни монтажу теплої підлоги, а також гарантії якості.

Видео о том как мы снимали рекламу
Від чого залежить вартість ремонту двокімнатної квартири