Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Ламінат – це дуже популярне покриття підлоги. Цей варіант має дуже важливі переваги: міцність, зносостійкість, великий термін експлуатації, стійкість до вологи та температурних перепадів та, найголовніше, невисока ціна. Якщо ви вибрали ламіновану підлогу для свого будинку, то зверніться в «Пан Ремонт»! У нас можна замовити послугу «укладання ламінату» за доступною ціною.

 

 «Пан Ремонт» гарантує такі вигоди.

 • Професіоналізм

  У нас працюють тільки майстри, які володіють достатнім досвідом, знаннями і вміннями. Перегляньте відгуки наших клієнтів і ви переконаєтеся в тому, що наші фахівці довели свій професіоналізм.

 • Індивідуальний підхід

  Головний принцип укладання для непрофесіонала – щоб лежало рівно, а дефекти не впадали в очі. Але досвідчені співробітники ремонтних фірм дивляться на завдання зовсім інакше! Річ у тім, що існує дуже багато способів монтажу ламелей. Застосовуючи ті чи інші методики, професіонали можуть створити на вашій підлозі неповторний малюнок. Зверніться до нас, і ми разом підберемо варіант, який найкраще підкреслить особливості вашого інтер’єру.

 • Укладання ламінату в Одесі за доступною ціною

  Вартість наших послуг вас точно не розчарує.

 • Довговічність

  Якщо ламінат буде покладений правильно, то вам ще довго не доведеться міняти покриття підлоги. Фахівці «Пан Ремонту» сформують рівну основу без перепадів висот і покладуть покриття відповідно до правил монтажу.

Головна перевага монтажу від професіоналів – це естетичність. Річ у тім, що за допомогою ламінату можна візуально збільшити або зменшити приміщення (при укладанні ламелей уздовж, поперек або по діагоналі), створити монолітну поверхню або візуально «неоднорідну» підлогу (з тінями від стиків або без тіней), а також – відтворити паркетний візерунок (викладання ялинкою та ін.). фахівці компанії ремонту квартир «Пан Ремонт» знають різні методики монтажу. Спершу вони підкажуть клієнту, який варіант матиме кращий вигляд у його квартирі, а потім реалізують завдання. Замовте у нас укладку ламінату в Одесі за доступною ціною, і ми перетворимо ваш інтер’єр в справжній шедевр мистецтва!

 

Укладання ламінату в Одесі від «Пан Ремонт»

Монтаж ламінату – це досить складний процес. Перший і найскладніший його етап – це підготовка основи. Складність цього завдання полягає в тому, що на поверхні не повинно бути перепадів висоти більше, ніж 1-2 мм. Якщо ж на площині будуть великі нерівності, то замки ламінату зламаються, а підлога покоробиться.

 

Після формування або ремонту стяжки (можна вирівняти зруйновану основу за допомогою тонкошарової швидковисихаючої суміші) професіонали очистять підлогу і підготують її до подальшої обробки. Далі вони замірять вологість і визначать, чи не потрібна додаткова гідроізоляція з урахуванням наявності або відсутності теплового обігріву поверхні. На завершення вони укладуть пароізоляцію і підкладку, а після – змонтують ламінат. Таким чином, вартість монтажу ламінату залежить від того, чи доведеться фахівцям ремонтувати стяжку.

 

Існує три способи монтажу ламінату:

 • безклеєвий (замковий)
  – здійснюється швидко, а після ламінат можна буде зібрати і перенести на нове місце;
 • з ізоляцією швів
  – в цьому випадку підлога буде захищена від вологи, що проникає з приміщення;
 • укладання на клей
  – гарантований захист від вологи, що надходить з нижніх поверхів.

 

Якщо робота наших майстрів вас влаштує, ви зможете замовити у них й інші ремонтні роботи, наприклад – тепла підлога в інших приміщеннях будинку, фарбування стін і стелі, укладання плитки тощо. «Пан Ремонт» також пропонує «ремонт під ключ». Ця послуга передбачає повний ремонт квартири «від А до Я» за дизайнерським проєктом. Можлива оплата в розстрочку в три платежі (10, 30 і 60%).

Актуально зараз: Ремонт підлоги, Стяжка підлоги, Укладання лінолеуму, Укладання паркету

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!