Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Лінолеум – краще рішення в середній і бюджетній цінових категоріях. Недорогий матеріал має високу вологостійкість, а також вирізняється стійкістю до механічного та фізичного впливу. Якщо ви вибрали це тонке, але міцне покриття для своєї спальні, кухні, коридору, комори, передпокою або санвузла, то зверніться в «Пан Ремонт».

Замовляючи послугу «укладання ламінату» у нас, ви отримуєте ряд важливих переваг:

 • Індивідуальний підхід

  Фахівці покладуть покриття на будь-яку основу (цемент, дерево, плитка та ін.). Якщо стяжка пошкоджена, то вони відремонтують її або змонтують новий.

 • Укладання лінолеуму за доступною ціною в Одесі

  Вартість наших послуг вас точно не розчарує.

 • Результат вам сподобається!

  Вважається, що лінолеум – це дуже «простий» матеріал, і укласти його можна навіть самостійно. Але насправді це не так. Річ у тім, що практично в усіх приміщеннях є ніші, пороги і виступи, тому при монтажі полотно доводиться багаторазово обрізати (найменша помилка – і покриття можна викинути). Зверніться до нас, і ми виконаємо цю складну роботу за вас! Укладання лінолеуму за найкращою ціною від «Пан Ремонт» –  це гарантія якості.

 • Особливий підхід

  Кожен інтер’єр унікальний, тому майстер, який робить ремонт, повинен врахувати всі особливості приміщення. Наприклад, лінолеум з візерунком «під масивну дошку» можна змонтувати різними способами. Залежно від того, куди будуть спрямовані намальовані на покритті дошки, кімната візуально зменшиться або збільшитися. Також може візуально змінитися її форма –  приміщення буде здаватися квадратним, або ж, навпаки, прямокутним.

Укладання лінолеуму: найкращі ціни в Одесі

Існує два види лінолеуму: мармолеум і ПВХ-лінолеум. Укладання покриття обох видів варто довірити професіоналам. Втім, особливо обережно слід поводитися з першим варіантом: натуральним лінолеумом з додаванням льняної олії. Цей матеріал не варто монтувати самостійно, адже він досить крихкий і не вирізняється міцністю на злам. Зверніться в компанії ремонту квартир в Одесі – «Пан Ремонт», і вам не доведеться шкодувати про свій вибір! Наші фахівці змонтують підлогу акуратно і відповідно до технології!

Вони підготують основу і саме покриття, а потім розкроять матеріал, підженуть малюнок і покладуть полотно. Лінолеум можна прикріпити безклєйовим способом або на клей. У першому випадку покриття фіксують плінтусами по периметру приміщення, а шви не зварюють (зі зворотного боку їх проклеюють двостороннім скотчем). Надалі лінолеум можна буде зняти і забрати з собою в інше житло. Якщо ж ви вибрали укладання на клей, то основу потрібно буде знежирити і промазати мастикою або клеєм. В цьому випадку лінолеум розгладжують валиком, а шви зварюють спеціальним паяльником або проклеюють (холодне «зварювання»).

Полотно може бути укладено на різні основи:

 • бетон
  – якщо на базовому покритті є дефекти, то доведеться вирівняти його бетонною стяжкою, фанерою або ДВП (з подальшою шпаклівкою швів);
 • дерев’яні дошки
  – якщо основа не потребує ремонту, то лінолеум можна класти відразу ж після здійснення циклювання, а якщо потребує, то доведеться замінити пошкоджені частини і покрити їх вологостійкою фанерою;
 • на керамічну плитку
  – в цьому випадку доведеться зробити бетонну стяжку або вирівняти підлогу за допомогою самовисихаючого розчину (в іншому випадку лінолеум осяде по лініях швів).

Звертайтеся до нас, і досвідчені майстри «Пан Ремонт» зроблять все по вищому розряду! Фахівці з великим досвідом роботи гарантують професіоналізм, старанність і акуратність!

Актуально зараз: Стяжка підлоги, Ремонт підлоги, Укладання паркету, Монтаж теплої підлоги

 

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!