Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Паркет – це «король» у світі покриттів для підлоги. Він має низку переваг: стійкість до фізичного впливу, твердість, довговічність, екологічність, приголомшливий зовнішній вигляд … Перераховувати плюси цієї підлоги можна ще довго. Втім, ці якості притаманні тільки матеріалу, укладеному відповідно до технології. Якщо ви вирішили замовити послугу «укладання паркету», то зверніться в компанію ремонту квартир «Пан Ремонт» в Одесі!

Ми гарантуємо масу переваг:

 • Індивідуальний підхід

  – фахівці знають, як візуально збільшити або зменшити кімнату або дібрати візерунок з урахуванням геометрії простору, який спосіб монтажу найкраще підійде для певного інтер’єрного стилю;

 • Доступність ціни

  укладання паркету за доступною ціною в Одесі

 • Експертність

  досвідчені та кваліфіковані фахівці зроблять роботу «як для себе»

 • Застосування сучасних інструментів і методик

   – щоб досягти найкращого результату ми використовуємо тільки інноваційні технології!

Монтаж паркету – це дуже складний технологічний процес. Далі коротко опишемо особливості кожного з етапів укладання дорогого покриття для підлоги (ціна укладання паркету буде залежати від складності роботи в кожному конкретному випадку).

 

Спершу фахівцям доведеться вивчити основу, а саме: площину, рівень перепадів висоти, рівень вологості та наявність відколів, що обсипаються. Перепади висоти не повинні бути більшими, ніж 2 мм, а якщо базовий шар виявиться вологим, то доведеться покрити його гідроізолювальним матеріалом. Після того як всі дефекти будуть усунені, професіонали перевірять рівень покриттів, що примикають до приміщення (особливо якщо в сусідній кімнаті лежить плитка). Якщо команда виявить, що в майбутньому трапиться перепад висоти, доведеться укласти на основу шар фанери.

 

Зверніть увагу! Ви плануєте замовити укладання паркету? Вартість цієї послуги буде залежати від того, які підготовчі роботи доведеться виконати майстру.

 

На наступному етапі майстри вивчать схему комунікацій, які перебувають у стяжці. Це потрібно для того, щоб не пошкодити системи штифтами. Далі вони нанесуть ґрунтовку і покладуть фанеру (витримуючи зазори між листами та деталями інтер’єру – колонами, стінами тощо). Потім вони виконають такі роботи: шліфування фанери, розпаковування паркету та підготовка клейового розчину.

 

На фінальному етапі фахівці складуть план укладання і змонтують підлогу. Коли покриття буде укладено, фахівці відшліфують його (якщо матеріал не лакований в заводських умовах), нанесуть лакофарбове покриття і встановлять плінтуси.

Укладання паркету в Одесі від «Пан Ремонт»: доступні візерунки

Існує дуже багато схем укладання підлоги. Людині без досвіду роботи буде важко реалізувати хоча б одну з них, але досвідчений майстер укладе паркет будь-яким способом.

 

 • Палубний спосіб

  Якщо ви розташуєте деталі паралельно до стіни з дверима, то приміщення візуально подовжиться, а якщо перпендикулярно, то матиме більш збалансований вигляд. Існує дуже багато видів палубного укладання: подвійна і потрійна палуба, в розбіг, по діагоналі, зі зміщенням і т.д. Цей варіант вважається найбільш економним, адже при такому монтажі потрібно мінімум матеріалу. Якщо вас цікавить укладання паркету за мінімальною ціною, то виберіть «палубу».

 • Ялинкою

  Цей метод монтажу вважається «класичним». Він ідеально підходить для приміщень великого і середнього розміру.

 • Плетінка

  В цьому випадку з паркетин формують квадрати (по 4 деталі, які потім укладають перпендикулярно один до одного зі зміщенням (пара до трійки). Цей візерунок застосовується як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах.

 • Квадрати або квадрати (ромби)

  З плашок формують квадрати, які потім укладають перпендикулярно один до одного. Квадрати можна розташувати рівно або по діагоналі (ромби).

Зверніться в «Пан Ремонт», і ви перетворимо вашу підлогу в справжній інтер’єрний шедевр!

Дивіться також: Ремонт підлоги, Стяжка підлоги, Укладання ламінату, Укладання лінолеуму

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!