Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Сьогодні ремонт роблять зовсім не так, як 10-15 років тому. По-перше, на ринку з’явилися нові будівельні технології та матеріали. По-друге, люди все частіше замовляють проєкти модернізації квартир у дизайнерів, а багато ремонтних фірм додали у свій прайс послугу «ремонт під ключ». Втім, деякі речі залишаються незмінними. Наприклад, нікому так і не вдалося придумати матеріал, який став би достойною альтернативою плитці. Тому сьогодні цей будівельний матеріал залишається таким же популярним, як і десятиліття й століття тому.

Українці облицьовують плиткою кухні, санвузли, балкони, басейни та тераси. Укладка плитки – це непростий процес, адже без спеціальних знань не вдасться правильно зробити стяжку, рівно укласти кераміку і професійно обробити шви. Якщо ви зацікавлені в хорошому результаті, зверніться до професіоналів.

 

Замовте укладання плитки за доступною ціною в компанії ремонту квартир в Одесі «Пан Ремонт», і ви не пошкодуєте! Ми гарантуємо клієнтам низку важливих переваг.

 • Індивідуальні рішення

  Дизайнерський інтер’єр – це простір, який задовольняє всі потреби людей, які в ньому мешкають. Наші фахівці розроблять для клієнта рішення, орієнтоване на його запити.

 • Сучасні технології

  Щоб бути професіоналом з ремонту у XXI столітті, потрібно постійно вчитися. Команда «Пан Ремонт» постійно оновлює свій багаж знань і умінь, тому ми застосовуємо тільки найсучасніші технології. Замовляючи тут, ви можете розраховувати на економію, ефективність і функціональність.

 • Досвідчені майстри

  Наші професіонали знають всі особливості процесу укладання плитки. Вони знайомі зі специфікою різних матеріалів (кераміка, мозаїчна плитка, мармур, граніт, керамограніт, облицювальна цегла), а також знають, як вирішити ті чи інші завдання (фартух, нерівні поверхні тощо).

 • Впораємося з будь-яким завданням

  Плитка є одним з найбільш популярних рішень для косметичних та тату-салонів, приватних клінік, стоматологічних кабінетів, лікарень, магазинів (наприклад, супермаркетів). Якщо вам знадобилася професійна укладка плитки в Одесі, звертайтеся в «Пан Ремонт».

Укладання плитки за доступною ціною в Одесі: ваші переваги

«Пан Ремонт» гарантує оптимальне співвідношення ціни та якості! Вартість укладання плитки буде залежати від багатьох факторів: розмір елементів, ціна плитки, площа облицювання, форма приміщення та поверхонь, чи потрібні малюнки з мозаїки, складність укладання бордюрів, тип обробки плінтусів тощо. Якщо ви хочете знати точну ціну, викликайте спеціаліста.

 

Якщо ви все ще обираєте між плиткою й іншими матеріалами, ми нагадаємо вам про її переваги. Для твердого керамічного матеріалу характерні такі плюси: стійкість до плям, вологи й перепадів температур, а також фізичного, механічного та хімічного впливів. Втім, це ще не все, адже плитка також має такі особливості:

 • не горить
  – плитка є одним із найкращих негорючих будівельних матеріалів;
 • екологічність
  – кераміка не містить шкідливих речовин;
 • простота догляду
  – покриття не вбирає вологу та бруд, тому мити його не складно;
 • має антистатичні властивості;
 • гіпоалергенність
  – керамічна поверхня не схильна до розведення грибка та цвілі;
 • довговічність
  – із часом зовнішній вигляд плитки не змінюється;
 • має відмінну теплопровідність, тому підходить для теплих підлог;
 • облицювальний матеріал можна утилізувати як будівельне сміття, тому він не забруднює навколишнє середовище (адже його компоненти взяті безпосередньо з природи).

Звертайтеся до нас, і вже за декілька днів ваша ванна, балкон, кухня або басейн будуть готові до використання!

Дивіться також: Укладання паркету, Укладання лінолеуму, Укладання ламінату, Стяжка підлоги, Ремонт підлоги, Монтаж теплої підлоги, Укладання плитки

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!