Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Від чого залежить вартість ремонту двокімнатної квартири

Двокімнатні квартири завжди були і залишаються оптимальним варіантом з точки зору вартості, витрат на ремонт і обслуговування. До того ж вони досить просторі, щоб можливість повноцінно жити була як у однієї людини, так і у невеликої сім’ї. Саме тому питання про те, у скільки обходиться ремонт двокімнатних квартир, актуальний і популярний, так само як і чим обумовлений необхідний бюджет.

ремонт 2-кімнатної квартири

Особливості ремонту 2-кімнатної квартири в Одесі

Багато що залежить від того, житло в новобудові або з вторинного ринку. Як правило, в першому випадку вартість ремонту в двокімнатній квартирі в Одесі буде помітно вище через більшого обсягу робіт.

Залежно від віку будинку слід врахувати такі моменти:

  • якщо ваша квартира знаходиться в новому будинку, слід враховувати те, що тільки побудований будинок протягом декількох років дає усадку, тому важливо чітке дотримання будівельних норм і технологій. Наприклад, обов’язковим є використання штукатурної сітки. Природно, це впливає на бюджет;
  • коли мова йде про вторинному житло, важливо визначитися, про який тип ремонту йде мова: косметичному або капітальному. При першому варіанті зазвичай проводиться заміна елементів оздоблення та обладнання. Другий варіант передбачає повне оновлення комунікацій, стін, стель, покриття для підлоги.

Ремонт двокімнатної квартири в Одесі для сім’ї з дитиною вимагає ретельного підходу до планування. Питання нестачі простору вирішується за рахунок перепланувань, а також зонування кімнат. В даному випадку багато залежить від того, наскільки компактною і функціональної буде меблі. Складність рішення впливає і на розміри бюджету.

ремонт 2-кімнатної квартири в «Пан Ремонт»

З нашої практики, якщо ремонт в двійці планується для одного проживаючого або пари, то одне приміщення виділяється як приватна спальня, а друга кімната об’єднується з кухнею в вітальню-студію. Навіть в малогабаритній квартирі таким чином легко вирішується питання з браком місця.

Порівняльна вартість ремонту двокімнатної квартири і однокімнатної

Загальний бюджет на ремонт 2-кімнатної квартири в Одесі складається з витрат за всіма напрямами. Найбільш витратними є: кухня, ванна, туалет, балкон (при наявності). Тобто, чимала частина бюджету йде на сантехніку і обробку в санвузлі, нову розводку електропроводки.

При цьому ремонтні роботи в кімнатах обходяться набагато дешевше, ніж в спеціальних приміщеннях. У сукупності формується збалансований бюджет. І тут досить цікаво, що вартість кожного наступного квадратного метра знижується. Адже незалежно від того, скільки кімнат у житла, воно переважно має один санвузол і одну кухню.

Як наслідок вартість ремонтних робіт в однокімнатній квартирі становить в середньому 130 $ за квадратний метр, тоді як в житло на дві кімнати ціна становить вже близько 100 $ за квадрат. Різниця очевидна і досить істотна.

Як розрахувати вартість ремонту 2-кімнатної квартири в Одесі?

Щоб зрозуміти, скільки буде коштувати ремонт двокімнатної квартири в Одесі, ми рекомендуємо відразу звернутися до нашого фахівця ремонту квартир “Пан Ремонт”</strong >. Підготуйте заздалегідь технічні параметри:

  • тип житла (новобудова, вторинка, приватний будинок);
  • площа (загальну, житлову, кухні, санвузла, коридору, кімнат);
  • кількість кімнат;
  • висоту стель.

Також варто визначитися з тим, який ремонт ви плануєте: косметичний або капітальний. На основі отриманих даних, а також повідомлених подробиць фахівець складе попередній кошторис, і ви дізнаєтеся орієнтовні витрати на ремонтні роботи.

вартість ремонту двокімнатної квартири

Переваги ремонту 2-кімнатної квартири в «Пан Ремонт»

Звертаючись, ви отримуєте весь комплекс послуг в одному місці. Від вас вимагається лише ваше бачення того, яким повинен бути результат. Всі інші турботи ми беремо на себе, включаючи закупівлю і доставку будматеріалів.

Співпраця йде за договором, де чітко прописана вартість і терміни виконання замовлення. Таким чином, вам не потрібно буде витрачати свій час і нерви на організацію і контроль. Ми несемо повну відповідальність за кожен ремонт, тому завжди надаємо офіційну гарантію.

Теплі підлоги: опис, види, переваги
Дизайн і ремонт 3-кімнатної квартири: основні поради і правила