Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Відмінність ремонту новобудови і вторинного житла

Ремонтні роботи багатьма сприймаються як щось поширене і інтуїтивно зрозуміле. При цьому мало хто насправді знає і розуміє, що ремонт квартир в новобудові і будівлі вторинного житлового фонду відрізняється і в деяких аспектах – дуже істотно. 

У статті ми розглянемо, якому житлу варто віддати перевагу при покупці, який тип послуги вибрати для досягнення кращого результату і як приймати важливі рішення. А також розповімо, де вигідніше замовити ремонт квартир в Одесі під ключ.

Що вибрати – вторинне житло або новобудову?

Складний критерій вибору при покупці житла – вибрати тип нерухомості, тобто взяти первинне або вторинне житло. Під першим розуміються квартири в будинках, які будуються або тільки побудовані, а покупець стає зазвичай першим власником. Вторинним житлом називаються квартири в будинках, яким уже виповнилося 5-10 і більше років, розташованих в обжитих районах.

Вибір слушної квартири суто індивідуальний, бо у кожного варіанту є свої сильні і слабкі сторони. Одне з ключових відмінностей – різна нерухомість має на увазі необхідність в різних видах ремонтів. Вони відрізняються обсягом і складністю проєктів, а значить – різними витратами за часом і фінансами. 

Новострой в Одессе

Який дешевше ремонт: поради експертів

Проєкти класифікуються залежно від обсягу робіт і рівня складності, від чого залежать витрати і термін реалізації. Фахівці «Пан Ремонт» рекомендують при складанні проєкту орієнтуватися на конкретний результат, а вартість краще сприймати, як вторинний фактор. 

Залежно від того, в якій мірі потрібне оновлення простору, ремонт квартир вторинного житла за цінами і складності буває:

 • капітальний – повне оновлення всієї квартири, від заміни або модернізації інженерних комунікацій і перепланування до фінішної декоративної обробки. Він найдорожчий, але і потрібно раз в 12-15 років. Або ж при покупці ви хочете повністю все поміняти і зробити квартиру «під себе».
 • косметичний – необхідний для поновлення, поліпшення обстановки. Сюди переважно входять заміна покриття підлоги, обробка стін і стель, заміна системи освітлення, маніпуляції з вікнами і дверима, інші роботи. Оптимальний вибір для вторинного житла в пристойному стані з ідеальним співвідношенням ціна / результат
 • поточний – компенсація зносу комунікацій, оновлення декоративного оздоблення, дрібні ремонтні процедури, утеплення і звукоізоляція. Тобто, в такому випадку ви підтримуєте об’єкт в хорошому житловому стані при мінімальних витратах. 

Що стосується нового житла, то ремонт квартири в новобудові в даний час поділяється на:

 • євроремонт – робота над об’єктом по так званим європейським стандартам з використанням якісних імпортних будматеріалів. За обсягом та складністю можна порівняти з капремонтом вторинного житла, але з огляду на безліч факторів обійдеться дешевше. 
 • дизайнерський – найдорожчий, елітний варіант. Його відмінність від попереднього варіанту полягає в тому, що вся квартира оформляється в єдиному стилі і опрацьовується до дрібниць. Складання індивідуального авторського дизайн-проєкту, ідеальна геометрія приміщень, передові дизайнерські напрацювання, професіоналізм виконання. 

Кожна з перерахованих версій додатково може поділятися залежно від якості обробки.

Експерти компанії рекомендують вибирати вид ремонту, виходячи з бажаного результату. Знизити витрати можна буде на етапі обговорення проєкту, де будуть підбиратися компромісні варіанти. 

Плюси і мінуси новобудов

Одна з переваг покупки житла в новозбудованих ЖК – факт новизни, адже ви стаєте першим, єдиним власником нерухомості. Та й ремонт квартир в новобудові Одесі дозволяє створити дійсно затишний простір для життя.

 Середовищ інших незаперечних переваг варто відзначити:

 • приємну архітектуру і високий рівень благоустрою, характерні для сучасних ЖК;
 • чистоту і порядок всюди, від під’їздів до дворів та прилеглих територій;
 • юридичну прозорість з огляду на те, що ви стаєте першим власником;
 • різноманітність планувань, можливість взяти квартиру з вільним плануванням і т.д.

З самих значних недоліків такої нерухомості можна відзначити те, що часто доводиться чекати ще кілька років, поки буде облаштована вся необхідна інфраструктура. Також варто задуматися про додаткової звукоізоляції кімнат, адже деякий час все сусіди будуть робити ремонти в своїх квартирах. 

А якщо ви купуєте об’єкт на стадії «вільного планування» і навіть чорнової обробки, тоді буде потрібно ремонт квартири з нуля в новобудові. Тобто, новосілля доведеться відкласти на місяці. 

Ремонт в новострое Одесса

Перевірене житло: плюси і мінуси вторинного житла

Основна перевага вибору на користь вторинного житла – можливість переїхати відразу після його придбання. До інших безумовних переваг варто віднести:

 • свободу вибору – квартири можна підбирати в усіх районах міста, дивитися варіанти з різним плануванням, площами, числом кімнат і вибрати з них оптимальний;
 • розвинену інфраструктуру – немає нічого кращого для життя, ніж обжитий район, де є все необхідне для комфорту. Йдеться про об’єкти соціальної та комерційної інфраструктури;
 • менше бюрократичної тяганини – в такій квартирі можна прописуватися відразу після покупки;
 • економію на ремонті, меблів – залежить від стану квартири, яку ви купуєте.

Втім, недоліків також вистачає. Процедура купівлі-продажу зазвичай затягується на тижні, будівля може бути вже досить зношена, а сусіди не найприємнішими. Вливатися в усталені колективи мешканців буває складно. Крім того, на вторинне житло складно оформити іпотеку, та й юридичних проблем часто вистачає. 

Ремонт квартир в Одесі під ключ від компанії «Пан Ремонт»

Наша компанія спеціалізується на професійних послугах всіх рівнів складності. У нас ви можете замовити ремонт квартир в новобудові в будь-якому стилі інтер’єру, плануванні та наповненні меблями. 

Ремонт квартир в Одесі під ключ від нашої компанії – це увага до деталей, послуги кваліфікованих дизайнерів і майстрів-будівельників, приємні ціни, прийнятні терміни виконання та гарантія якості.

Шумоізоляція квартири: чим можна звукоізолювати кімнату
Як прибрати квартиру після ремонту?