Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Сучасні покриття для підлог мають масу переваг: зносостійкість, міцність, стійкість до впливу вологи і температурних перепадів. Втім, ці достоїнства властиві тільки полам, покладеним на абсолютно рівну стяжку. Якщо ж на підставі будуть перепади більше 1-2 мм, то вже в недалекому майбутньому покриття (ламінат, лінолеум, паркет) дуже сильно деформується. Якщо ви не впевнені, що зможете все зробити правильно, замовте вирівнювання статі за приємною ціною в «Пан Ремонт».

 

Звертаючись до фахівців, ви отримуєте такі переваги:

 • Команда досвідчених майстрів

  Вважається, що вирівнювання підлоги – це не дуже складне завдання. Але насправді навіть одна невелика помилка при монтажі може призвести до того, що покриття доведеться повністю переробляти … Зателефонуйте в «Пан Ремонт», і вам не доведеться ні про що турбуватися! Наші співробітники знають характеристики матеріалів, що застосовуються для підготовки стяжки, а також особливості різних способів формування настилу.

 • Професійна техніка

  Рейковий бульбашковий рівень, лазерний рівень, ротаційний рівень, оптичний нівелір – навряд чи в коморі домашнього майстра знайдеться хоча б один з цих приладів. А без спеціальної техніки ідеально рівну поверхню створити неможливо.

 • Вирівнювання підлоги за доступними цінами

  Вартість нашої роботи гарантовано вас порадує.

 • Будь-які послуги

  У «Пан ремонт» можна замовити вирівнювання статі в приватному будинку, квартирі, офісному приміщенні, магазині або торговому центрі. Якщо рівень наданих послуг вас задовольнить, ви також зможете замовити монтаж покриття.

Вирівнювання підлоги в Одесі: як це роблять професіонали

Визначення перепадів висоти – це складний багатоетапний процес. Спершу фахівці наведуть порядок в приміщенні (адже подальшому процесу можуть завадити навіть незначні шматочки цементу), а потім визначать дві базові висоти, необхідні для подальших розрахунків, і накреслять на стінах лінію – рівень чистової обробки.

За заздалегідь певному рівню будівельники виставлять маяки, необхідні для визначення кривизни статі. Надалі нерівності можна буде нівелювати декількома способами:

 • системою на лагах – варіант для дуже старої підлоги з величезними нерівностями (варто комбінувати з цементним стягуванням);
 • цементно-піщаною стяжкою – дозволяє сформувати підлогу з перепадами висот 2-3 мм;
 • напівсухий стяжкою – при цьому використовують маяки у вигляді П-профілю, а підлогу вирівнюють як по слизьких напрямних;
 • фанерою – підійде для рівних дерев’яних і бетонних підлог;
 • самовирівнюються статями – цей варіант підходить для заповнення щілин, вибоїн і відколів (при цьому потрібно зробити цементні «грядки», необхідні для роботи з застосуванням спеціальних інструментів).

Якщо виявиться, що підлога рівний, то його можна буде покрити плитами екструдованого пінополістиролу. Замовляючи вирівнювання статі, багато клієнтів турбуються про те, яка знадобиться підготовка, і скільки часу займе процес. Зверніться в компанію ремонту квартир в Одесі «Пан Ремонт», і вам більше не доведеться турбуватися.

Наші кваліфіковані консультанти нададуть інформацію по всіх питаннях: який підлогу краще всього підійде у вашому випадку, скільки це буде коштувати, чи є способи здешевити вирівнювання, як підготувати приміщення тощо Якщо після ви залишитеся задоволені нашими послугами, то зможете також замовити монтаж фінішного покриття.

Актуально зараз на сайті: Ремонт підлоги, Укладання паркету, Укладання ламінату

Може все-таки в шоурум?
Доторкнутися до матеріалов використовуваних нами в ремонті!