Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Всі види ремонту квартири від компанії Пан Ремонт

Кожен власник житла в певний момент замислюється про ремонт квартир в Одесі. Декотрі бажають зробити просто косметичний ремонт, інші – провести заміну комунікацій або навіть зважитися на перепланування квартири. Багато залежить від того, які види ремонту квартир вас цікавлять через те, що: обсяг робіт, витрати, час реалізації, – все це та багато інших моментів залежать від вашого вибору.

Найцікавіше полягає в тому, що нікому не хочеться проводити ремонт занадто часто, бо він супроводжується серйозними незручностями для мешканців, аж до необхідності орендувати інше житло на період ремонтних робіт. У зв’язку з цим ми пропонуємо вам дізнатися про основні типи ремонту квартир і зрозуміти, що необхідно саме вам.

Пан Ремонт в Одесі

Основні види ремонту квартир

Компанія Пан Ремонт пропонує варіанти ремонтних робіт у всіх сучасних стилях і під будь-які бюджетні можливості. У нас ви можете замовити ремонт:

 • косметичний – виконання поверхневих робіт. Це відмінний спосіб освіжити приміщення, провести зміни в їх стилістиці та інтер’єрі. Бюджетний варіант, який при цьому дає масу можливостей;
 • капітальний – повне оновлення всієї обробки, заміна і модернізація комунікаційних систем (електрика, сантехніка, опалення, вхідні і міжкімнатні двері, вікна і балкон). Тобто в житлі все демонтується до стану «коробки», після чого воно відновлюється до стану «готове до в’їзду»;
 • авторський – покращений варіант капітального ремонту. Головна відмінність полягає в тому, що тут житло стає витвором інтер’єрного мистецтва. Ціла команда фахівців і майстрів працює над тим, щоб квартира стала візуально і концептуально єдиною композицією, дивом дизайнерської думки;
 • поточний – це ремонт, який по суті є профілактикою зношування комунікацій. Він дозволяє при набагато менших витратах подовжити комфортне проживання в квартирі без капремонту, підтримуючи все в пристойному стані.

Що за варіант підійде саме вам, залежить від багатьох аспектів. Який бюджет ви плануєте під захід, в якому стані знаходиться об’єкт, що ви хочете отримати в результаті, – це все питання, відповіді на які допомагають знайти фахівці Пан Ремонт. Однак ми розповімо детальніше про види ремонту.

Косметичний ремонт квартири

Найпростіший і найдоступніший варіант. Його головне завдання – оновити, поліпшити зовнішній вигляд квартири. Фахівці рекомендують робити Косметичний ремонт квартири раз на 5 років. Такої періодичності досить, щоб ви не починали відчувати дискомфорт від одноманітності.

Косметический ремонт квартир в Одессе

В цю послугу найчастіше входять:

 • заміна всієї обробки з використанням нових матеріалів;
 • ремонт санвузла та кухні, аж до повторного затирання швів плитки;
 • встановлення міжкімнатних дверей, сантехприборів (в окремих випадках);
 • ремонт системи опалення, декоративне відновлення і т.п.

Послугу косметичного ремонту також нерідко замовляють як елемент передпродажної підготовки нерухомості. Завдяки цьому при невеликих витратах можна непогано підвищити вартість житла.

Капітальний ремонт квартири

Це серйозне рішення, що вимагає часу і істотних витрат. Але і результат на виході відповідний. Таким чином ви переробляєте житло не тільки візуально, але і технічно. Саме такий ремонт квартир в Одесі мають на увазі, коли говорять про послугу під ключ.

Капітальний ремонт квартири

У капремонт традиційно входять:

 • розробка дизайн-проекту;
 • перепланування (при наявності такої потреби);
 • демонтаж всієї старої обробки;
 • оновлення систем інженерних комунікацій;
 • встановлення освітлювальних приладів, вимикачів;
 • чорнова обробка, під чистове оздоблення;
 • монтаж стель;
 • заміна, встановлення дверних, віконних блоків;
 • декорування приміщень;
 • розстановка меблів і т.д.

Найчастіше капітальний ремонт потрібний в новобудовах, де житло здається в стані «коробки», або в будівлях старого житлового фонду. Ми рекомендуємо проводити капітальний ремонт кожні 12-15 років.

Авторський ремонт квартири

Це вдосконалений варіант попередньої послуги і кращий спосіб отримати житло своєї мрії. Його відмінність полягає в розробці унікального дизайнерського проекту саме під ваші смаки, бажання і потреби.

Авторський ремонт квартири

Авторський ремонт квартири має такі особливості:

 • використовуються останні досягнення дизайнерської думки, передові будівельні технології і матеріали;
 • закуповуються тільки першосортні, часто ексклюзивні будматеріали;
 • для наповнення приміщень використовуються меблі іменитих брендів або ж виготовлені ​​на індивідуальне замовлення.

Ця послуга – відмінна можливість отримати житло своєї мрії, і Пан Ремонт стане вашим надійним помічником в цьому питанні.

Поточний ремонт квартири

У нашій компанії дану послугу замовляють власники нерухомості, які хочуть підтримувати свої квартири в житловому стані. Вона полягає в тому, щоб за допомогою ремонтних робіт подовжити експлуатаційний ресурс інженерних комунікацій, а також оновити обробку в кімнатах. Формат надання послуги в конкретних випадках залежить від стану житла і необхідного обсягу робіт.

Текущий ремонт квартиры

Ремонт квартири в Одесі

Хочете, щоб ваш будинок став свіжішим, затишним, комфортним і функціональним? Зверніться за консультацією до менеджерів Пан Ремонт. Залежно від того, яку мету на проведення ремонтних робіт ви ставите перед собою, вони індивідуально запропонують варіант, який буде відповідати вашим бюджетним можливостям і дасть необхідний ефект.

З чого почати ремонт в новобудові - етапи і планування
Скандинавський стиль: в чому особливість ремонту?