Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Як розрахувати вартість ремонту квартири в Одесі

Ремонт може нагадувати стихійне лихо, але у ваших силах все змінити. Щоб процес не затягнувся на тривалий час, а вам не довелося шукати нові джерела фінансування вже після шпаклювання стін, перш ніж починати ремонт квартир в Одесі, потрібно прорахувати його вартість. Це вбереже вас від невиправданих покупок і дозволить передбачити всі статті витрат. Як це зробити – розбираємося разом.

Види ремонту квартир

Кошторис на ремонтні роботи складається з багатьох складових, і перше, що визначає його величину – вид ремонту. Ви можете обмежитися легким косметичним оновленням або затіяти повне перепланування та модернізацію. В обох випадках ціна буде кардинально різною. Тому на початковому етапі важливо визначитися, який саме замовити ремонт квартир:

  • косметичний – оновлення оздоблювальних покриттів, без перепланування та заміни інженерних комунікацій;
  • євроремонт – зі зміною дизайну приміщення, заміною деяких комунікацій, створенням арок, додаткових перегородок, різнорівневих підлог і стель;
  • капітальний – найбільш витратний і за часом, і за грошима, зміна планування, повноцінна заміна всіх комунікацій, покриттів, електромереж, сантехніки.

Визначившись з видом ремонту і фронтом майбутніх робіт, можна приступати до безпосередніх підрахунків.

Як розрахувати вартість ремонту квартири

Вимірюємо площу квартири

Щоб стартувати, вам потрібно точно знати площу всіх приміщень в оселі. Виміряйте стіни, стелю, підлогу, всі дані запишіть. Так ви зможете спілкуватися з менеджером фірми з ремонту та майстрами їхньою мовою. Більшість послуг вимірюються квадратними метрами, тому прорахунок фінального цінника без замірів неможливий.

Що входить у кошторис ремонту квартири

Ви можете прикинути приблизні суми самостійно, а потім уточнити всі деталі у менеджера та команди майстрів, у яких ви замовляєте ремонт квартир в Одесі. Його вартість завжди включає ціну матеріалів і оплату роботи фахівців. В контексті першого пункту вам потрібно передбачити:

  • матеріали для чорнового оздоблення (шпаклівка, штукатурка, грунтовка, стяжка тощо);
  • набір матеріалів для чистового фінішного покриття;
  • кріпильні комплекти (шурупи, цвяхи, анкери, болти);
  • вироби для електромонтажних робіт (вимикачі, розетки, проводка);
  • товари для підлог і стель.

Всі товари для чорнового та чистового оздоблення в різних магазинах коштують по-різному. Хочете заощадити? Не полінуйтеся і зателефонуйте в декілька місць, а потім порівняйте отриману інформацію.

Розрахунок кількості матеріалів

Хороша команда майстрів завжди надасть реальні дані про те, яка кількість сухих сумішей, клею, шпалер, фарби знадобиться на кожному етапі роботи. Тому в цьому питанні можна сміливо довіряти професіоналам. При ремонті квартир в Одесі вам може знадобитися: суміш для заливки підлоги, грунтовка, шпаклівка, штукатурка, плитковий і шпалерний клей, шпалери, лакофарбові склади, плитка, ламінат тощо.

Порада! Обов’язково звертайте увагу на витрати матеріалів, які подає на упаковці товару виробник. Купуйте матеріали з невеликим запасом: якщо вони раптово закінчаться, плитки для ванної з потрібним вам візерунком або шпалер у дитячу з єдинорогами в магазині може вже не бути.

Ремонт квартир в Одесі: ціна та фінальний кошторис

Це важливий документ – своєрідна дорожня карта, яка проведе вас і майстрів через всі етапи оновлення дизайну житла. Обов’язково перевіряйте всі позиції, зазначені в цьому документі: вартість матеріалів, кількість, витрати, вартість роботи, додаткові послуги, від яких можна відмовитися.

Розрахунок кількості матеріалів для ремонту квартири

Щоб процес розрахунку вартості не зайняв багато часу, а ви могли бути впевненими в чесності та сумлінному ставленні фахівців, довірте ремонт квартир під ключ нашій компанії. “Пан Ремонт” прорахує кошторис на початковому етапі: до вас на об’єкт виїде менеджер, проведе всі необхідні виміри, обговорити деталі майбутнього проекту. Ви зможете оцінити загальний цінник ще до поїздки в магазин. А в разі необхідності ми легко його скорегуємо: порадимо більш доступні за ціною матеріали та підкажемо, від яких етапів ремонту можна відмовитися без наслідків для фінального результату.

На ремонт можна витратити багато часу, сил і грошей. Але ми знаємо, як цього уникнути – звертайтеся в “Пан Ремонт”, давайте разом створимо квартиру вашої мрії з мінімальними фінансовими інвестиціями.


Запитання-відповіді

Як розрахувати бюджет ремонту?

Ми рекомендуємо звертатися до фахівця, який вислухає ваш запит, проведе виміри приміщення, зорієнтує в ціновому діапазоні доступних матеріалів, а потім зможе прорахувати вартість всіх матеріалів і роботи майстрів.

Чи можете ви виїхати на місце для проведення замірів?

Так, фахівці компанії “Пан Ремонт” проводять такі розрахунки. Це найкращий спосіб отримати максимально точні відомості та правильно спланувати свій бюджет.

Що таке кошторис проекту?

Це документ, в якому прописані всі етапи ремонту, вартість матеріалів і роботи майстрів. Розбивка за статтями витрат може бути представлена ​​в різних форматах, але завжди включає закупівлю матеріалів і оплату праці робітників.

Чи потрібно додатково платити за складання кошторису?

Все залежить від типу ремонту квартири в Одесі, який вам необхідний. Більш детальну інформацію з цього питання можна отримати у нашого менеджера.

Чи можна скласти кошторис самостійно?

Ви можете спробувати це зробити, але ми рекомендуємо викликати замірника та спілкуватися безпосередньо з менеджером. В іншому випадку отримані цифри витрат можуть бути дуже приблизними, а бюджет в процесі роботи виросте.

Як шпаклювати стіни правильно: детальна інструкція
Фарбування стін: як уникнути основних помилок