Сервіс швидких ремонтів
+38 067 440 75 10 Залишити заявку

Які правила техніки безпеки при ремонті квартири потрібно дотримуватися?

Ремонтні роботи, незалежно від обсягу та складності, призводять до появи в будинку різноманітних матеріалів, речовин і інструментів, потенційно небезпечних для непідготовленої людини. Техніка безпеки при ремонті квартири повинна строго дотримуватися, особливо якщо ви вирішили провести його самостійно, не залучаючи професіоналів.

Небезпеки при ремонті квартири

Будівельні суміші, розчинники, фарби та інші рідини часто містять токсини. Потужні інструменти, при невмілому користуванні, можуть призвести до травми. Врахуйте наступні можливі небезпеки:

  • склади сумішей – необхідно захищати органи дихання і очі;
  • займисті матеріали – ретельно ознайомтеся з інструкцією, щоб не допустити загоряння;
  • електричне обладнання і проводка – електророботи, тим масштабніші, без відповідних навичок краще не проводити;
  • інструменти, особливо ріжучі та ті що пиляють – бережіть пальці;
  • сміття, що утворюється в процесі – начебто не шкідливо, але за нього можна зачепитися, під ним може стояти банка, і токсичний склад непомітно розіллється і т. д.

Небезпеки при ремонті квартири

Вимоги до техніки безпеки при ремонті квартири

Приміщення бажано повністю очистити від усього, що обмежує свободу переміщення, заважає і відволікає увагу. Категорично виключити присутність поруч дітей і домашніх тварин. Будівельник повинен бути дуже зібраним і уважним, контролювати кожну свою дію. Без професійних знань це зробити складно, тому ремонт квартири в Одесі краще замовити у досвідчених майстрів. Якщо ви вважаєте, що впораєтеся, почніть з продумування черговості дій, перевірки обладнання, складання списку відсутніх речей і підготовки аптечки. У ній обов’язково повинні знаходитися:

  • перекис водню, йод;
  • пластирі, вата та бинт;
  • антисептики;
  • засіб від опіків;
  • знеболююче.

Приготуйте мішки для сміття. Його необхідно прибирати регулярно.

спецодяг при ремонті квартири

Як максимально себе убезпечити

Перший етап – перевірка поверхні. Ризик обвалення стін і стелі, освіти проломів в підлозі потрібно виключити. Ретельно дотримуйтеся інструкцій щодо розведення і використання хімікатів. Не вмикайте перфоратори та інше обладнання, попередньо не розібравшись з усіма його функціями.

Який знадобиться спецодяг і аксесуари

УЗручний робочий одяг і засоби захисту – обов’язкова умова. Придбайте захисні окуляри і респіратор. Взаємодія з розчинниками, фарбами, а також демонтаж і курна обробка вимагають захисту органів дихання. Знизити навантаження на вуха при використанні потужних інструментів допоможуть беруші. Працюйте в рукавичках.

Самостійна реставрація, як правило, триває довго і постійно переривається. Професійний ремонт квартир в Одесі значно спрощує і прискорює наведення порядку і оновлення житла. Компанія «Пан Ремонт» складе проект, якісно втілить його, вивезе сміття, дасть вам можливість швидко повернутися в відреставроване, красиве і чисте житло.

Оптимальна пора року для ремонту квартири
Як спланувати капітальний ремонт квартир поетапно?